OEM номера
AUDI 078109119C · SEAT 078109119C · SKODA 078109119C · VW 078109119C · AUDI 078109119G · SEAT 078109119G · SKODA 078109119G · VW 078109119G · AUDI 078109119H · SEAT 078109119H · SKODA 078109119H · VW 078109119H · AUDI 078109119J · SEAT 078109119J · SKODA 078109119J · VW 078109119J · AUDI 078109243Q · SEAT 078109243Q · SKODA 078109243Q · VW 078109243Q · AUDI 078109243R · SEAT 078109243R · SKODA 078109243R · VW 078109243R · AUDI 078109243S · SEAT 078109243S · SKODA 078109243S · VW 078109243S · AUDI 078109244H · SEAT 078109244H · SKODA 078109244H · VW 078109244H · AUDI 078109244J · SEAT 078109244J · SKODA 078109244J · VW 078109244J · AUDI 078109479E · SEAT 078109479E · SKODA 078109479E · VW 078109479E · AUDI 078109487A · SEAT 078109487A · SKODA 078109487A · VW 078109487A · AUDI 078109487C · SEAT 078109487C · SKODA 078109487C · VW 078109487C · AUDI (FAW) 078109487C · AUDI 078198479
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948064 · BOSCH 1987948160 · BOSCH 1987948592 · IPD 201177 · FEBI BILSTEIN 23290 · SCHAEFFLER GRUPPE 530017910 · RUVILLE 5549071 · CONTINENTAL CTAM CT920K2 · GATES K025493XS · SNR KD45746 · DAYCO KTB368 · DAYCO-AU KTB368E · QUINTON HAZELL QBK670 · HK RS1177 · SKF VKMA01903 · CALIBER 0252KW · DEXWAL MOBIDEX 03-884 · DEXWAL MOBIDEX 03-889 · DEXWAL MOBIDEX 03-893 · AUTOKIT 04.5240 · BOSCH 1 987 948 064 · BOSCH 1 987 948 160 · BOSCH 1 987 948 592 · TOPRAN 109 240 · CP CAR PARTS 1511K4 · HEPU 20-1177 · IPD 20-1177 · FEBI BILSTEIN 23290 · WXQP 310845 · WXQP 313727 · SWAG 32 92 3288 · SWAG 32 92 3290 · WXQP 321007 · KLAXCAR FRANCE 40262z · KLAXCAR FRANCE 40262z · RUVILLE 550253 · AUTEX 702182 · TRISCAN 8647 29051 · STORM QUALITY PARTS 914382 · MOVIS ASTK1051 · CONTINENTAL CTAM CT920K2 · CONTINENTAL CTAM BR CT920K2 · CAR DKS04.5052 · FLENNOR F914382V · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1111045 · GATES K025493XS · GK K980167C · AUTOTEAM KAT1325
Hammasrihma komplekt Schaeffler INA 530 0179 10
| Артикул | 530 0179 10 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Hammasrihma komplekt |
| EAN | 4005108306838 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.69 kg |
| Hammastehulk 1 | 253 |
| Laius 1 (mm) | 30 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos pingepehmenduse, pingutusrull |
| AUDI | 078109119C |
| SEAT | 078109119C |
| SKODA | 078109119C |
| VW | 078109119C |
| AUDI | 078109119G |
| SEAT | 078109119G |
| SKODA | 078109119G |
| VW | 078109119G |
| AUDI | 078109119H |
| SEAT | 078109119H |
| SKODA | 078109119H |
| VW | 078109119H |
| AUDI | 078109119J |
| SEAT | 078109119J |
| SKODA | 078109119J |
| VW | 078109119J |
| AUDI | 078109243Q |
| SEAT | 078109243Q |
| SKODA | 078109243Q |
| VW | 078109243Q |
| AUDI | 078109243R |
| SEAT | 078109243R |
| SKODA | 078109243R |
| VW | 078109243R |
| AUDI | 078109243S |
| SEAT | 078109243S |
| SKODA | 078109243S |
| VW | 078109243S |
| AUDI | 078109244H |
| SEAT | 078109244H |
| SKODA | 078109244H |
| VW | 078109244H |
| AUDI | 078109244J |
| SEAT | 078109244J |
| SKODA | 078109244J |
| VW | 078109244J |
| AUDI | 078109479E |
| SEAT | 078109479E |
| SKODA | 078109479E |
| VW | 078109479E |
| AUDI | 078109487A |
| SEAT | 078109487A |
| SKODA | 078109487A |
| VW | 078109487A |
| AUDI | 078109487C |
| SEAT | 078109487C |
| SKODA | 078109487C |
| VW | 078109487C |
| AUDI (FAW) | 078109487C |
| AUDI | 078198479 |

