OEM номера
AUDI 038109119L · SEAT 038109119L · SKODA 038109119L · VW 038109119L · AUDI 038109119N · SEAT 038109119N · SKODA 038109119N · VW 038109119N · AUDI 038109119P · SEAT 038109119P · SKODA 038109119P · VW 038109119P · AUDI 038109119S · SEAT 038109119S · VW 038109119S · AUDI 03L109244C · SEAT 03L109244C · SKODA 03L109244C · VW 03L109244C · AUDI 045109243B · SEAT 045109243B · SKODA 045109243B · VW 045109243B · AUDI 045109243D · SEAT 045109243D · SKODA 045109243D · VW 045109243D · AUDI 045109244A · SEAT 045109244A · SKODA 045109244A · VW 045109244A · AUDI 045109479C · SEAT 045109479C · SKODA 045109479C · VW 045109479C · FORD 1100566 · FORD 1100583 · FORD 1100585 · FORD 1100672 · FORD 1131812 · FORD 1250636 · FORD 3M216268AA · FORD XM216268AA · FORD XM216268BA · FORD XM216B260AA · FORD XM216K254AA · FORD XM216K297AA
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948063 · BOSCH 1987948154 · BOSCH 1987948538 · IPD 201313 · SCHAEFFLER GRUPPE 530017710 · RUVILLE 5548971 · CONTINENTAL CTAM CT1028K1 · GATES K045569XS · GATES K075569XS · SNR KD45744 · DAYCO KTB416 · QUINTON HAZELL QBK629 · HK RS1313 · SKF VKMC01143 · DEXWAL MOBIDEX 03-390 · CALIBER 0321KW · AUTOKIT 04.5140C · DEXWAL MOBIDEX 07-480 · TOPRAN 109 353 · MEYLE 151 049 0034 · SASIC 1756019 · CP CAR PARTS 2003K7 · Omnicraft 2328790 · MAGNETI MARELLI 341305080000 · KLAXCAR FRANCE 40237z · KLAXCAR FRANCE 40237z · RUVILLE 550149 · AUTEX 702318 · TRISCAN 8647 29040 · TRISCAN 8647 29067 · STORM QUALITY PARTS 954458 · MOVIS ASTK0951C · A.Z. Meisterteile AZMT-30-058-2307 · CONTINENTAL CTAM CT1028K1 · FLENNOR F934458V · GATES K045569XS · GATES K075569XS · GK K980135E · AUTOTEAM KAT1394 · BREDA LORETT KCD0618 · TREVI AUTOMOTIVE KD1269 · TECHNOX KD20365 · SNR KD457.44 · KM International KFI321 · HUTCHINSON KH 263 · GGT KSPA082 · OPTIBELT KT 1235 · DAYCO KTB416
Hammasrihma komplekt Schaeffler INA 530 0177 10
| Артикул | 530 0177 10 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Hammasrihma komplekt |
| EAN | 4005108306814 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.63 kg |
| Hammastehulk 1 | 120 |
| Laius 1 (mm) | 30 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos pingepehmenduse, pingutusrull |
| AUDI | 038109119L |
| SEAT | 038109119L |
| SKODA | 038109119L |
| VW | 038109119L |
| AUDI | 038109119N |
| SEAT | 038109119N |
| SKODA | 038109119N |
| VW | 038109119N |
| AUDI | 038109119P |
| SEAT | 038109119P |
| SKODA | 038109119P |
| VW | 038109119P |
| AUDI | 038109119S |
| SEAT | 038109119S |
| VW | 038109119S |
| AUDI | 03L109244C |
| SEAT | 03L109244C |
| SKODA | 03L109244C |
| VW | 03L109244C |
| AUDI | 045109243B |
| SEAT | 045109243B |
| SKODA | 045109243B |
| VW | 045109243B |
| AUDI | 045109243D |
| SEAT | 045109243D |
| SKODA | 045109243D |
| VW | 045109243D |
| AUDI | 045109244A |
| SEAT | 045109244A |
| SKODA | 045109244A |
| VW | 045109244A |
| AUDI | 045109479C |
| SEAT | 045109479C |
| SKODA | 045109479C |
| VW | 045109479C |
| FORD | 1100566 |
| FORD | 1100583 |
| FORD | 1100585 |
| FORD | 1100672 |
| FORD | 1131812 |
| FORD | 1250636 |
| FORD | 3M216268AA |
| FORD | XM216268AA |
| FORD | XM216268BA |
| FORD | XM216B260AA |
| FORD | XM216K254AA |
| FORD | XM216K297AA |

