OEM номера
AUDI 06A198119B · SEAT 06A198119B · SKODA 06A198119B · VW 06A198119B · AUDI 06B109119A · SEAT 06B109119A · SKODA 06B109119A · VW 06B109119A · AUDI 06B109119B · SEAT 06B109119B · SKODA 06B109119B · VW 06B109119B · AUDI 06B109119F · SEAT 06B109119F · SKODA 06B109119F · VW 06B109119F · AUDI 06B109119M · SEAT 06B109119M · SKODA 06B109119M · VW 06B109119M · VW (SVW) 06B109119M · AUDI 06B109119N · SEAT 06B109119N · SKODA 06B109119N · VW 06B109119N · AUDI 06B109243A · SEAT 06B109243A · SKODA 06B109243A · VW 06B109243A · AUDI 06B109243D · SEAT 06B109243D · SKODA 06B109243D · VW 06B109243D · AUDI 06B109243F · SEAT 06B109243F · SKODA 06B109243F · VW 06B109243F · AUDI 06B109244 · SEAT 06B109244 · SKODA 06B109244 · VW 06B109244 · AUDI 06B198119 · SEAT 06B198119 · SKODA 06B198119 · VW 06B198119
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948169 · BOSCH 1987948589 · IPD 201261 · TRIPLE FIVE 3231292 · SCHAEFFLER GRUPPE 530017010 · RUVILLE 5544272 · CONTINENTAL CTAM CT909K2 · GATES K075491XS · SNR KD45733 · DAYCO KTB484 · HK RS1261 · CONTINENTAL TB306K1 · GATES TCK306 · VAICO V104227 · DEXWAL MOBIDEX 03-341 · DEXWAL MOBIDEX 03-629 · DEXWAL MOBIDEX 03-629-1 · CALIBER 0380KW · DEXWAL MOBIDEX 07-235 · BOSCH 1 987 948 169 · BOSCH 1 987 948 589 · TOPRAN 108 014 · STELLOX 11-41054-SX · TOPRAN 111 204 · MEYLE 151 049 0071 · FEBI BILSTEIN 173220 · SASIC 1756052 · FEBI BILSTEIN 19550 · CP CAR PARTS 2002K4 · Omnicraft 2328618 · FEBI BILSTEIN 23646 · MAPCO 23831 · FEBI BILSTEIN 27298 · SWAG 30 91 9550 · SWAG 30 92 7298 · SWAG 30 93 0891 · SWAG 30 93 7642 · SWAG 30 94 5122 · RIDEX 307T0147 · FEBI BILSTEIN 30891 · 4U Autoparts 31762VV · 4U Autoparts 31763VV · SWAG 32 92 3646 · SWAG 33 10 1688 · MAGNETI MARELLI 341305850000 · FEBI BILSTEIN 37642 · KLAXCAR FRANCE 40133z · FEBI BILSTEIN 45122
Hammasrihma komplekt Schaeffler INA 530 0170 10
| Артикул | 530 0170 10 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Hammasrihma komplekt |
| EAN | 4005108306746 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.13 kg |
| Hammastehulk 1 | 150 |
| Laius 1 (mm) | 23 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma pingutipehmenduseta, pingutusrull |
| AUDI | 06A198119B |
| SEAT | 06A198119B |
| SKODA | 06A198119B |
| VW | 06A198119B |
| AUDI | 06B109119A |
| SEAT | 06B109119A |
| SKODA | 06B109119A |
| VW | 06B109119A |
| AUDI | 06B109119B |
| SEAT | 06B109119B |
| SKODA | 06B109119B |
| VW | 06B109119B |
| AUDI | 06B109119F |
| SEAT | 06B109119F |
| SKODA | 06B109119F |
| VW | 06B109119F |
| AUDI | 06B109119M |
| SEAT | 06B109119M |
| SKODA | 06B109119M |
| VW | 06B109119M |
| VW (SVW) | 06B109119M |
| AUDI | 06B109119N |
| SEAT | 06B109119N |
| SKODA | 06B109119N |
| VW | 06B109119N |
| AUDI | 06B109243A |
| SEAT | 06B109243A |
| SKODA | 06B109243A |
| VW | 06B109243A |
| AUDI | 06B109243D |
| SEAT | 06B109243D |
| SKODA | 06B109243D |
| VW | 06B109243D |
| AUDI | 06B109243F |
| SEAT | 06B109243F |
| SKODA | 06B109243F |
| VW | 06B109243F |
| AUDI | 06B109244 |
| SEAT | 06B109244 |
| SKODA | 06B109244 |
| VW | 06B109244 |
| AUDI | 06B198119 |
| SEAT | 06B198119 |
| SKODA | 06B198119 |
| VW | 06B198119 |

