OEM номера
SEAT 03P 103 602A · SKODA 03P 103 602A · VW 03P 103 602A · SEAT 03P 103 603A · SKODA 03P 103 603A · VW 03P 103 603A
Аналоги и совместимые артикулы
Metalcaucho 06300 · ABAKUS 100-00-111 · ABAKUS 100-00-165 · vika 11031541401 · vika 11031541501 · JP GROUP 1112904000 · KRAFT AUTOMOTIVE 1320537 · FARE SA 14099 · OSSCA 19756 · AUTOMEGA 274674010 · FARE SA 31900 · Metalcaucho 38118 · TRICLO 402324 · CAUTEX 462541 · ESEN SKV 48SKV829 · VAN WEZEL 5829070 · AIC 59550 · KLOKKERHOLM 7515474 · CAUTEX 761200 · METZGER AUTOTEILE 7990198 · 3RG 84729 · BSG BSG 90-160-014 · BUGIAD BSP25000 · PREXAparts P134059 · FAI AutoParts PAN057 · STC T406300 · STC T438118 · VAICO V10-4356 · NPS V817G03 · Metalcaucho 06300 · ABAKUS 100-00-111 · ABAKUS 100-00-165 · vika 11031541401 · vika 11031541501 · JP GROUP 1112904000 · hajus Autoteile 1151502 · MTR 12191914 · KRAFT AUTOMOTIVE 1320537 · FARE SA 14099 · AUTOMEGA 274674010 · FARE SA 31900 · Metalcaucho 38118 · CAUTEX 462541 · RIDEX 592O0100 · AIC 59550 · AIC 59550 · CAUTEX 761200 · METZGER AUTOTEILE 7990198
Совместимые автомобили
SEAT: IBIZA IV (6J5, 6P1) · SKODA: FABIA II (542), FABIA II Combi (545), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J) · VW: POLO V (6R1, 6C1)
Õlivann TOPRAN 116 363

| Артикул | 116 363 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Õlivann |
| EAN | 4063926033244 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.64 kg |
| Piirangutega toode/piirangu info | õliväljalaske kruviga |
| Õlivannimaterjal | Alumiinium |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos avavusega õlitasemeandurile |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma andurita |
| SEAT | 03P 103 602A |
| SKODA | 03P 103 602A |
| VW | 03P 103 602A |
| SEAT | 03P 103 603A |
| SKODA | 03P 103 603A |
| VW | 03P 103 603A |
