OEM номера
AUDI 03L 115 561A · SEAT 03L 115 561A · SKODA 03L 115 561A · VW 03L 115 561A
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 101452 · vika 11151769501 · MEYLE 114 322 0004 · AKRON-MALÒ 1510228 · MAGNETI MARELLI 153071762455 · MAGNETI MARELLI 154072388681 · EUROREPAR 1682953980 · Omnicraft 2136150 · UFI 23.717.00 · MAXGEAR 26-1236 · SWAG 30 10 1452 · KOLBENSCHMIDT 50014730 · VALEO 586146 · MAPCO 61207 · MASTER-SPORT GERMANY 7062-OF-PCS-MS · MOTRIO 8660005347 · DENCKERMANN A210976 · BLUE PRINT ADV182139 · BORG & BECK BFO4209 · BSG BSG 90-140-022 · BSG BSG 90-140-022 · CHAMPION COF100752S · SAMPIYON FILTER CS 1457 A · DIAMAX DL1317 · CLEAN FILTERS DO5528 · Dr!ve+ DP1110.11.0330 · DELPHI EFL771 · MECAFILTER ELH4467 · COMLINE EOF288 · OPEN PARTS EOF4257.20 · FI.BA F-930 · BOSCH F026407153 · KAMOKA F119201 · MGA FH1183 · BREMSI FL0279 · ITN FO1505 · MULLER FILTER FO631 · KAVO PARTS FOF-10184 · CoopersFiaam FT6134 · HENGST FILTER H332W · 1A FIRST AUTOMOTIVE L40631 · AUTOMOTOR France LATH142 · LUCAS LFOS304 · LUCAS FILTERS LFOS304 · PURFLUX LS992 · MOTAQUIP LVFL822 · KNECHT OC 1291 · MAHLE OC 1291
Совместимые автомобили
AUDI: A1 (8X1, 8XK) · SEAT: IBIZA IV ST (6J8, 6P8), TOLEDO IV (KG3) · SKODA: FABIA III (NJ3), FABIA III Universaal (NJ5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1) · VW: POLO V (6R1, 6C1)
Õlifilter TOPRAN 116 293

| Артикул | 116 293 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Õlifilter |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.34 kg |
| Kõrgus (mm) | 86 |
| Ühenduskeere | M 20 |
| Välisläbimõõt [mm] | 76 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihendiga |
| Filtritüüp | Keeratav filter |
| Keerme samm (mm) | 1, 5 |
| Korpuse materjal | Raudplekk |
| AUDI | 03L 115 561A |
| SEAT | 03L 115 561A |
| SKODA | 03L 115 561A |
| VW | 03L 115 561A |
