OEM номера
AUDI 4D0 505 445 · PORSCHE 4D0 505 445 · SEAT 4D0 505 445 · SKODA 4D0 505 445 · VW 4D0 505 445 · VAG 4D0 505 445 · CUPRA 4D0 505 445 · AUDI WHT 000 237A · PORSCHE WHT 000 237A · SEAT WHT 000 237A · SKODA WHT 000 237A · VW WHT 000 237A · VAG WHT 000 237A · CUPRA WHT 000 237A
Аналоги и совместимые артикулы
ASAM AUTOMOTIVE 102341 · FEBI BILSTEIN 26511 · SWAG 30 92 6511 · TRICLO 334370 · STELLOX 79-09008-SX · OPTIMAL CA-00009 · HERTH+BUSS ELPARTS ClipFix · QUINTON HAZELL QWB3780 · FEBI BILSTEIN 26511 · SWAG 30 92 6511 · OPTIMAL CA-00009 · ASAM AUTOMOTIVE 102341 · AUDI 4D0 505 445 · PORSCHE 4D0 505 445 · SEAT 4D0 505 445 · SKODA 4D0 505 445 · VW 4D0 505 445 · VAG 4D0 505 445 · CUPRA 4D0 505 445 · AUDI WHT 000 237A · PORSCHE WHT 000 237A · SEAT WHT 000 237A · SKODA WHT 000 237A · VW WHT 000 237A · VAG WHT 000 237A · CUPRA WHT 000 237A
Kruvi TOPRAN 116 274

| Артикул | 116 274 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Kruvi |
| EAN | 4063926075800 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.05 kg |
| Installatsiooni pool | käändmiku poolt |
| Keermemõõt | M 12 |
| Kruvipea-/Mutriprofiil | sisehambumus |
| Kvaliteet/klass | 8.8 |
| Pealispind | Tsink-lamell-kattega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | rattalaagri/keskme jaoks |
| Keerme samm (mm) | 1, 5 |
| Kruvipikkus kruvipea all [mm] | 45 |
| AUDI | 4D0 505 445 |
| PORSCHE | 4D0 505 445 |
| SEAT | 4D0 505 445 |
| SKODA | 4D0 505 445 |
| VW | 4D0 505 445 |
| VAG | 4D0 505 445 |
| CUPRA | 4D0 505 445 |
| AUDI | WHT 000 237A |
| PORSCHE | WHT 000 237A |
| SEAT | WHT 000 237A |
| SKODA | WHT 000 237A |
| VW | WHT 000 237A |
| VAG | WHT 000 237A |
| CUPRA | WHT 000 237A |
