OEM номера
VAG 2K0949117A · VAG 2K0949117B · SEAT 6L0949117A · VAG 7E0949117 · VAG 7E0949117B · VAG 7H0949117 · VAG 7H0949117A
Аналоги и совместимые артикулы
BBR Automotive 001-10-17817 · IPARLUX 15910779 · IPARLUX 15912969 · IPARLUX 15912979 · TYC 18-0621-01-2 · TYC 18-0621-01-21 · ALKAR 3103127 · ALKAR 3103802 · ALKAR 3105802 · VAN WEZEL 4941913 · KLOKKERHOLM 66120600 · JOHNS 67 23 21-1 · DIEDERICHS 7425076 · DPA 99491597202 · PRASCO ST3204141 · VEMO V10-84-0092 · KLOKKERHOLM 66120600 · DPA 89490737402 · DPA 99491249702 · Automotive Accessories SIRIUS LSL-052 · METZGER AUTOTEILE 2080233 · VAG 2K0949117A · VAG 2K0949117B · SEAT 6L0949117A · VAG 7E0949117 · VAG 7E0949117B · VAG 7H0949117 · VAG 7H0949117A
Совместимые автомобили
SEAT: ALHAMBRA (7V8, 7V9), LEON (1M1) · VW: BORA (9M2), CADDY III Kaubik/mikrobuss (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY III Mahtuniversaal (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), GOLF IV Variant (1J5), PASSAT B5 (3B2)
Suunatuli ABAKUS 053-43-843

| Артикул | 053-43-843 |
| Бренд | ABAKUS |
| Группа товаров | Suunatuli |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.02 kg |
| Installatsiooni pool | kahepoolne |
| Piirangutega toode/piirangu info | ilma pirnita |
| Valgusklaasivärv | läbipaistev klaas |
| VAG | 2K0949117A |
| VAG | 2K0949117B |
| SEAT | 6L0949117A |
| VAG | 7E0949117 |
| VAG | 7E0949117B |
| VAG | 7H0949117 |
| VAG | 7H0949117A |
