OEM номера
AUDI 7N0 199 855A · SEAT 7N0 199 855A · VW 7N0 199 855A
Аналоги и совместимые артикулы
BBR Automotive 001-10-28802 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.22.013 · Metalcaucho 07182 · MEYLE 100 199 0168 · vika 11991525201 · FARE SA 15811 · AKRON-MALÒ 178222 · AUTOMEGA 250370310 · SASIC 2706151 · SWAG 30 94 5738 · TRICLO 362484 · MAPCO 38825 · LEMFÖRDER 39276 01 · UNIGOM 396875 · OSSCA 40032 · ORIGINAL IMPERIUM 41100 · FEBI BILSTEIN 45738 · CORTECO 49434590 · BIRTH 52646 · GSP 530475 · NK 59747059 · TALOSA 61-02669 · CAUTEX 756315 · METZGER AUTOTEILE 8054176 · TRISCAN 8505 29132 · Borsehung B12268 · BORG & BECK BEM4229 · QUINTON HAZELL EM4767 · FIRST LINE FEM4229 · MDR GSP-530475 · LYNXAUTO ME-1918 · PATRON PSE30081 · RAPRO R55503 · STC T407182 · VEMA VE52646 · FEBEST VWAB-034 · WILMINK GROUP WG1392415 · WILMINK GROUP WG1392972 · WILMINK GROUP WG2055982 · BBR Automotive 001-10-28802 · vika 11991525201 · MTR 12162788 · AUTOMEGA 250370310 · SWAG 30 94 5738 · MAPCO 38825 · ORIGINAL IMPERIUM 41100 · FEBI BILSTEIN 45738 · BIRTH 52646
Совместимые автомобили
AUDI: Q3 (8UB, 8UG) · SEAT: ALHAMBRA (710, 711) · VW: SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_)
Kinnitus, automaatkäigukast TOPRAN 116 170

| Артикул | 116 170 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Kinnitus, automaatkäigukast |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.675 kg |
| Installatsiooni pool | taga |
| Laagritüüp | Kummi-metalllaager |
| AUDI | 7N0 199 855A |
| SEAT | 7N0 199 855A |
| VW | 7N0 199 855A |
