OEM номера
PIERBURG 034 105 313A · METELLI 034 105 313A
Аналоги и совместимые артикулы
KAWE 10069 · LuK 1863 869 005 · SACHS 1863 869 005 · LuK 410 0015 10 · SACHS 410 0015 10 · PFI F212285.2 · PFI F212285.2 · PIERBURG 034 105 313A · METELLI 034 105 313A
Juhtlaager, sidur PREMIUM BRAND TOPRAN 116 150

| Артикул | 116 150 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Juhtlaager, sidur PREMIUM BRAND |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.04 kg |
| Installatsiooni pool | Carsinus SS 68 |
| Laius (mm) | 26 |
| Siseläbimõõt [mm] | 15 |
| Välisläbimõõt [mm] | 24 |
| Laagriteostus | Premium Gummi Fussmatten |
13.93€
Нет в наличии
1
| PIERBURG | 034 105 313A |
| METELLI | 034 105 313A |
