OEM номера
AUDI 1S0 423 811A · SEAT 1S0 423 811A · SKODA 1S0 423 811A · VW 1S0 423 811A
Аналоги и совместимые артикулы
BBR Automotive 001-10-31663 · OCAP 0295574 · BENDIX 048473B · ESEN SKV 04SKV281 · JP GROUP 1144604970 · MEYLE 116 020 0035 · sbs 190650347107 · ÜRO Parts 1K0423811J · ÜRO Parts 1K0423812J · ACEMARK 206869 · A.B.S. 230694 · A.B.S. 231059 · FEBEST 2321-GIVLH · FEBEST 2323-UPLH · Omnicraft 2395667 · ETS 25.TR.222 · AUTOMEGA 250580410 · VEMA 26643 · FORMPART 2902037 · AUTO-SPEED PARTS 290RT05045 · SWAG 30 94 4227 · MAGNETI MARELLI 301191607030 · ETS 31.TR.940 · LEMFÖRDER 36087 01 · MASTER-SPORT GERMANY 36087-PCS-MS · TALOSA 42-08772 · KAGER 43-1103 · KRAFT AUTOMOTIVE 4316524 · Automotive RYME 4411077 · FEBI BILSTEIN 44227 · vika 44231026901 · CORTECO 49401876 · NK 50347107 · METZGER AUTOTEILE 54048811 · MAPCO 54713 · SIDEM 57132 · SPIDAN 57153 · AIC 73646 · Schaeffler FAG 840 1115 10 · TRISCAN 8500 29160 · KAWE 8500 29160 · MOTRIO 8550501363 · SASIC 9006634 · KAMOKA 9010245 · RTS 91-05313-2 · AYD 9112726 · RUVILLE 924400 · APEC AST6001
Совместимые автомобили
AUDI: A1 (8X1, 8XK), A1 Sportback (8XA, 8XF) · SEAT: Mii (KF1, KE1) · SKODA: CITIGO (NF1) · VW: UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)
Rooliots TOPRAN 116 131

| Артикул | 116 131 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Rooliots |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.484 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Pikkus (mm) | 95 |
| Sisekeere (mm) | M 14 x 1, 5 |
| Väliskeere [mm] | M 12 x 1, 5 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos mutriga |
| paaris tootenumbrid | 116 132 |
| AUDI | 1S0 423 811A |
| SEAT | 1S0 423 811A |
| SKODA | 1S0 423 811A |
| VW | 1S0 423 811A |


