OEM номера
AUDI 6Q0 615 424A · SEAT 6Q0 615 424A · VW 6Q0 615 424A · AUDI 6Q0 615 424AV · SEAT 6Q0 615 424AV · VW 6Q0 615 424AV · AUDI 6Q0 615 424AX · SEAT 6Q0 615 424AX · VW 6Q0 615 424AX
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 0 986 474 180 · sbs 13012147296 · ABAKUS 131-04-060 · SNRA 1375300 · FEBI BILSTEIN 178143 · VEGE 20314304 · NK 2147296 · EAI 2375300 · SERCORE 23CA0092 · ESEN SKV 23SKV344 · ESEN SKV 23SKV344 BLACK · ESEN SKV 23SKV344 RED · ESEN SKV 23SKV344 YELLOW · ATE 24.3344-1710.5 · ATE 24.3344-1710.7 · Omnicraft 2446784 · AUTO-SPEED PARTS 290CA00024 · OSSCA 29700 · SERA 3375300 · BUDWEG CALIPER 343435 · KAWE 343435 · ITN 37-BC-471 · TEXTAR 38002000 · TEXTAR 38035400 · CARDONE 384517 · DRI 42.8450.0 · MAPCO 4843 · RE-EX 506-02595 · A.B.S. 520462 · EUROBRAKE 53012147296 · UBD 54953 · BENDIX 591483 · ZIMMERMANN 600.4.10022 · METZGER AUTOTEILE 6250060 · METZGER AUTOTEILE 6260060 · MAXTECH 6472115 · vika 66151739401 · BENDIX 694522B · JURID 694522J · FRIESEN 704410 · GIRLING 7105142 · GIRLING 7105144 · LAUBER 75.2811 · PAGID 76386 · ASAM AUTOMOTIVE 76631 · LAUBER 77.2811 · TRISCAN 8170 343435 · TRISCAN 8175 29222
Совместимые автомобили
AUDI: A2 (8Z0) · SEAT: CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1) · VW: POLO IV (9N_, 9A_), POLO IV Sedaan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO IV Sedaan (9N2, 9N4)
Pidurisadul TOPRAN 116 116

| Артикул | 116 116 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Pidurisadul |
| EAN | 1186810000016 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.394 kg |
| Installatsiooni pool | Tagasild paremal |
| Pidurisadulateostus | Sadul |
| Pidurisadulateostus | Pidurisadul koos integr. seisupiduriga |
| Pidurisadulateostus | Alumiiniumist pidurisadul |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õhutusklapiga |
| paaris tootenumbrid | 116 115 |
| AUDI | 6Q0 615 424A |
| SEAT | 6Q0 615 424A |
| VW | 6Q0 615 424A |
| AUDI | 6Q0 615 424AV |
| SEAT | 6Q0 615 424AV |
| VW | 6Q0 615 424AV |
| AUDI | 6Q0 615 424AX |
| SEAT | 6Q0 615 424AX |
| VW | 6Q0 615 424AX |
