OEM номера
AUDI 3C0 498 099 · SEAT 3C0 498 099 · SKODA 3C0 498 099 · VW 3C0 498 099 · AUDI 3C0 498 099V · SEAT 3C0 498 099V · SKODA 3C0 498 099V · VW 3C0 498 099V · AUDI 3C0 498 099X · SEAT 3C0 498 099X · SKODA 3C0 498 099X · VW 3C0 498 099X · AUDI 5N0 498 099 · SEAT 5N0 498 099 · SKODA 5N0 498 099 · VW 5N0 498 099 · AUDI 5N0 498 099A · SEAT 5N0 498 099A · SKODA 5N0 498 099A · VW 5N0 498 099A · AUDI 5N0 498 099AV · SEAT 5N0 498 099AV · SKODA 5N0 498 099AV · VW 5N0 498 099AV · AUDI 5N0 498 099AX · SEAT 5N0 498 099AX · SKODA 5N0 498 099AX · VW 5N0 498 099AX · AUDI 5N0 498 099V · SEAT 5N0 498 099V · SKODA 5N0 498 099V · VW 5N0 498 099V · AUDI 5N0 498 099X · SEAT 5N0 498 099X · SKODA 5N0 498 099X · VW 5N0 498 099X
Аналоги и совместимые артикулы
TEDGUM 00729334 · SAMKO 01K768 · ITN 02-151-463 · ITN 02-151-658 · MEYLE 100 498 0297 · FEBI BILSTEIN 109402 · JP GROUP 1143304110 · Multiparts 12-211451 · Multiparts 12-211921 · METELLI 15-1786 · MASTER-SPORT GERMANY 151786-SET-MS · MAPCO 16777 · MASTER-SPORT GERMANY 16777M-SET-MS · ACEMARK 215454 · FEBEST 2310-031 · FEBEST 2310-B6 · SPIDAN 24326 · SPIDAN 25225 · OSSCA 25505 · SWAG 30 10 9402 · MAGNETI MARELLI 302015100312 · LÖBRO 304640 · LÖBRO 305448 · IPD 31-2892 · TrakMotive 40-0052 · TrakMotive 40-0454 · STARLINE 42.13.600 · vika 44981767101 · MAXGEAR 49-0879 · NK 5147138 · vika 54980015001 · ASAM AUTOMOTIVE 55249 · CIFAM 607-786 · CEVAM 6085 · KAMOKA 7274 · RUVILLE 75735S · Schaeffler FAG 771 0567 30 · GSP 803101 · AUTEX 820892 · TRISCAN 8540 29155 · TRISCAN 8540 29165 · MOTRIO 8550502326 · GSP 861045 · EKG 925225 · CDX 9919 · CDX 9929 · RCA FRANCE AA41 · AYWIPARTS AW1510414
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8P1), A3 (8V1, 8VK), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Sportback (8PA), A3 Sportback (8VA, 8VF) · SEAT: ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), LEON (5F1), LEON ST (5F8) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), SUPERB II (3T4) · VW: CADDY III Kaubik/mikrobuss (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY III Mahtuniversaal (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Kaubik/mikrobuss (SAA, SAH), CADDY IV Mahtuniversaal (SAB, SAJ), CC B7 (358)
Liigendlaager, veovõll TOPRAN 116 111

| Артикул | 116 111 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Liigendlaager, veovõll |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.456 kg |
| Liigendtüüp | Kugelgleichlaufgelenk |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos paigaldus-/kinnitusmaterjaliga |
| Õlitus | koos rasvmäärdega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kattekummiga |
| Liigendläbimõõt (mm) | 100 |
| AUDI | 3C0 498 099 |
| SEAT | 3C0 498 099 |
| SKODA | 3C0 498 099 |
| VW | 3C0 498 099 |
| AUDI | 3C0 498 099V |
| SEAT | 3C0 498 099V |
| SKODA | 3C0 498 099V |
| VW | 3C0 498 099V |
| AUDI | 3C0 498 099X |
| SEAT | 3C0 498 099X |
| SKODA | 3C0 498 099X |
| VW | 3C0 498 099X |
| AUDI | 5N0 498 099 |
| SEAT | 5N0 498 099 |
| SKODA | 5N0 498 099 |
| VW | 5N0 498 099 |
| AUDI | 5N0 498 099A |
| SEAT | 5N0 498 099A |
| SKODA | 5N0 498 099A |
| VW | 5N0 498 099A |
| AUDI | 5N0 498 099AV |
| SEAT | 5N0 498 099AV |
| SKODA | 5N0 498 099AV |
| VW | 5N0 498 099AV |
| AUDI | 5N0 498 099AX |
| SEAT | 5N0 498 099AX |
| SKODA | 5N0 498 099AX |
| VW | 5N0 498 099AX |
| AUDI | 5N0 498 099V |
| SEAT | 5N0 498 099V |
| SKODA | 5N0 498 099V |
| VW | 5N0 498 099V |
| AUDI | 5N0 498 099X |
| SEAT | 5N0 498 099X |
| SKODA | 5N0 498 099X |
| VW | 5N0 498 099X |
