OEM номера
SKODA 1Z0 962 125A · SKODA 1Z0 962 125A 3X1 · SKODA 1Z0 962 125A REH
Аналоги и совместимые артикулы
BUGIAD BSP23642 · VEMO V10-73-0279 · MEAT & DORIA 206037 · 4U Autoparts 24743VV · WE PARTS 462270062 · REAL 50876300BN · vika 99620756501 · A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-1842 · RECOFICIAL CIL0279 · CASCO CIT73003AS · HOFFER H206037 · SANDO SIT73003.0 · VEMO V10-73-0279 · MAXGEAR 50-0672 · LGK 057081003LGK · CSV electronic parts CIL0279 · NTY EWS-SK-001 · NTY EWS-SK-018 · FLAMAR ITF410037HQ · RECOFICIAL RECSIT73003.0 · ITAB AUTOMOTIVE 62173003AV · SKODA 1Z0 962 125A · SKODA 1Z0 962 125A 3X1 · SKODA 1Z0 962 125A REH
Совместимые автомобили
SKODA: OCTAVIA II (1Z3), YETI (5L)
Lüliti, ukse lukustus TOPRAN 116 054

| Артикул | 116 054 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Lüliti, ukse lukustus |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.02 kg |
| Installatsiooni pool | Sõiduki uks |
| Installatsiooni pool | juhipoolne |
| Installatsiooni pool | ees |
| Värv | must |
| Materjal | Plastik |
| Montaaživiis | Stoperdatud |
| vasak/paremroolimine | vasakpoolse roolimise jaoks |
| Lüliti funktsioon | Turvalüliti |
| Värvikood | 3X1 |
3.77€
Мало на складе · 2
1
| SKODA | 1Z0 962 125A |
| SKODA | 1Z0 962 125A 3X1 |
| SKODA | 1Z0 962 125A REH |
