OEM номера
AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 G · AUDI 4D0 407 694 H · AUDI 4D0 407 694 K · AUDI 4D0 407 694 M · VW 4D0 407 694 N · AUDI 4D0 407 694 P · AUDI 4D0 407 696 J · VW 8E0 407 694 · AUDI 8E0 407 694 AG · SKODA 8E0 407 694 AG · VW 8E0 407 694 AG · VW 8E0 407 694 E · VW 8E0 407 694 H · AUDI 8E0 407 694 K · VW 8E0 407 694 K · AUDI 8E0 407 694 Q · SKODA 8E0 407 694 Q · VW 8E0 407 694 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0018368A1 · OSSCA 00192 · OCAP 0382043 · BENDIX 041647B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.30.026 · TOPRAN 107 839 · AUTOMEGA 110060710 · DIEDERICHS 1101609 · DIEDERICHS 1102405 · FORMPART 1105026 · FEBI BILSTEIN 11351 · JP GROUP 1140102980 · MEYLE 116 050 8300 · LEMFÖRDER 13677 · LEMFÖRDER 13677 02 · VEMA 16007 · EUROREPAR 1634864180 · FRAP 1715 · A.B.S. 210047 · FEBI BILSTEIN 21198 · FEBI BILSTEIN 280013 · SWAG 30 93 3363 · SWAG 30 93 3365 · 3RG 31715 · SWAG 32 73 0018 · SWAG 32 92 1198 · FEBI BILSTEIN 33363 · FEBI BILSTEIN 33365 · SIDEM 37677 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300430 · SPIDAN 44934 · CORTECO 49395176 · MAPCO 49709HPS · NK 5014720 · NK 5014720PRO · METZGER AUTOTEILE 58009512 · Schaeffler FAG 821 0666 10 · Schaeffler FAG 821 1341 10 · TRISCAN 8500 29527 · METZGER AUTOTEILE 88009512 · SASIC 9005154 · RUVILLE 935727 · RUVILLE 935753 · RTS 95-05949-1 · KAMOKA 9937677 · DITAS A1-3752 · MOOG AMGRK80563 · BORG & BECK BCA5831
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 8300/HD
| Артикул | 116 050 8300/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074215203 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.19 kg |
| Installatsiooni pool | taga |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 383 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 8299/HD |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 G |
| AUDI | 4D0 407 694 H |
| AUDI | 4D0 407 694 K |
| AUDI | 4D0 407 694 M |
| VW | 4D0 407 694 N |
| AUDI | 4D0 407 694 P |
| AUDI | 4D0 407 696 J |
| VW | 8E0 407 694 |
| AUDI | 8E0 407 694 AG |
| SKODA | 8E0 407 694 AG |
| VW | 8E0 407 694 AG |
| VW | 8E0 407 694 E |
| VW | 8E0 407 694 H |
| AUDI | 8E0 407 694 K |
| VW | 8E0 407 694 K |
| AUDI | 8E0 407 694 Q |
| SKODA | 8E0 407 694 Q |
| VW | 8E0 407 694 Q |

