OEM номера
VW 4Z7 407 505 A · VW 8D0 407 505 B · VW 8D0 407 505 C · AUDI 8D0 407 505 D · AUDI 8D0 407 505 E · VW 8D0 407 505 E · VW 8D0 407 505 F · VW 8D0 407 505 H · VW 8D0 407 505 K · AUDI 8D0 407 505 L · VW 8D0 407 505 L · VW 8D0 407 507 E · AUDI 8E0 407 505 A · SKODA 8E0 407 505 A · VW 8E0 407 505 A · AUDI 8E0 407 505 C · VW 8E0 407 505 C · AUDI 8E0 407 505 E · AUDI 8E0 407 505 P · SEAT 8E0 407 505 P · SKODA 8E0 407 505 P · VW 8E0 407 505 P · AUDI 8E0 407 505 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0018361A1 · OSSCA 00194 · OSSCA 02595 · OCAP 0391900 · OCAP 0392044 · BENDIX 041643B · BENDIX 041793B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.031 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.099 · TOPRAN 107 840 · TOPRAN 110 747 · DIEDERICHS 1101603 · DIEDERICHS 1101605 · FEBI BILSTEIN 11137 · JP GROUP 1140100870 · JP GROUP 1140100879 · JP GROUP 1140100970 · JP GROUP 1140100979 · MEYLE 116 050 8235 · MEYLE 116 050 8235/HD · MEYLE 116 050 8297 · PEX 12.03.185 · PEX 12.03.273 · ASHUKI by Palidium 126-888A · LEMFÖRDER 13719 · LEMFÖRDER 13719 01 · LEMFÖRDER 13719 02 · VEMA 16006 · EUROREPAR 1634903580 · FRAP 1736 · sbs 19025014727 · DEEZA 20264 · DEEZA 20873 · A.B.S. 210046 · A.B.S. 210911 · A.B.S. 210911 · LEMFÖRDER 21615 · LEMFÖRDER 21615 01 · RIDEX 273C1241 · RIDEX 273C1763 · FEBI BILSTEIN 280050 · LEMFÖRDER 29851 · LEMFÖRDER 29851 01 · SWAG 30 93 2318 · SWAG 30 93 7179 · SWAG 30 94 0745 · AUTOMEGA 3040705058E0A · FRAP 3072
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 8297/HD
| Артикул | 116 050 8297/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074374979 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.8 kg |
| Installatsiooni pool | üleval |
| Installatsiooni pool | ees |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Pikkus (mm) | 273 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| soovitava lisavarustuse artiklinumber | 100 654 0013 |
| paaris tootenumbrid | 116 050 8298/HD |
| VW | 4Z7 407 505 A |
| VW | 8D0 407 505 B |
| VW | 8D0 407 505 C |
| AUDI | 8D0 407 505 D |
| AUDI | 8D0 407 505 E |
| VW | 8D0 407 505 E |
| VW | 8D0 407 505 F |
| VW | 8D0 407 505 H |
| VW | 8D0 407 505 K |
| AUDI | 8D0 407 505 L |
| VW | 8D0 407 505 L |
| VW | 8D0 407 507 E |
| AUDI | 8E0 407 505 A |
| SKODA | 8E0 407 505 A |
| VW | 8E0 407 505 A |
| AUDI | 8E0 407 505 C |
| VW | 8E0 407 505 C |
| AUDI | 8E0 407 505 E |
| AUDI | 8E0 407 505 P |
| SEAT | 8E0 407 505 P |
| SKODA | 8E0 407 505 P |
| VW | 8E0 407 505 P |
| AUDI | 8E0 407 505 Q |

