OEM номера
AUDI 4D0 407 510 B · VW 4D0 407 510 B · AUDI 4D0 407 510 D · VW 4D0 407 510 D · AUDI 4D0 407 510 F · VW 4D0 407 510 F · AUDI 4D0 407 510 G · VW 4D0 407 510 G · AUDI 4D0 407 510 H · VW 4D0 407 510 H · AUDI 4D0 407 510 J · VW 4D0 407 510 J · AUDI 4D0 407 510 K · AUDI 8D0 407 510 A · VW 8D0 407 510 A · AUDI 8D0 407 510 C · VW 8D0 407 510 C · AUDI 8D0 407 510 E · VW 8D0 407 510 E · AUDI 8D0 407 510 F · VW 8D0 407 510 F · AUDI 8D0 407 510 G · SKODA 8D0 407 510 G · VW 8D0 407 510 G · AUDI 8E0 407 510 A · SKODA 8E0 407 510 A · VW 8E0 407 510 A · AUDI 8E0 407 510 C · VW 8E0 407 510 C · AUDI 8E0 407 510 E · AUDI 8E0 407 510 P · SEAT 8E0 407 510 P · AUDI 8E0 407 510 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0018364A1 · OSSCA 00189 · KLOKKERHOLM 0019364A1 · OCAP 0381892 · OCAP 0382045 · OCAP 0382047 · OCAP 0392047 · BENDIX 041680B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.054 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.056 · TOPRAN 107 845 · TOPRAN 107 847 · TOPRAN 107 849 · TOPRAN 110 750 · DIEDERICHS 1101604 · DIEDERICHS 1101606 · FORMPART 1105018 · FEBI BILSTEIN 11224 · JP GROUP 1140101080 · MEYLE 116 050 8238/HD · MEYLE 116 050 8293 · MEYLE 116 050 8296/HD · PEX 12.03.096 · PEX 12.03.097 · PEX 12.03.270 · LEMFÖRDER 13675 · LEMFÖRDER 13675 01 · FEBI BILSTEIN 14314 · VEMA 16000 · EUROREPAR 1634872680 · FRAP 1733 · LEMFÖRDER 17660 01 · sbs 19025014724 · sbs 19025014734 · DEEZA 20267 · A.B.S. 210050 · LEMFÖRDER 21029 · LEMFÖRDER 21029 01 · LEMFÖRDER 21030 01 · LEMFÖRDER 21031 01 · LEMFÖRDER 21032 · LEMFÖRDER 21032 01 · A.B.S. 210609 · LEMFÖRDER 21612 · LEMFÖRDER 21612 01 · FEBI BILSTEIN 21893 · FEBI BILSTEIN 21906 · RIDEX 273C0007
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 8293/HD
| Артикул | 116 050 8293/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074074152 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.76 kg |
| Installatsiooni pool | taga |
| Installatsiooni pool | üleval |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 248 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 8292/HD |
| AUDI | 4D0 407 510 B |
| VW | 4D0 407 510 B |
| AUDI | 4D0 407 510 D |
| VW | 4D0 407 510 D |
| AUDI | 4D0 407 510 F |
| VW | 4D0 407 510 F |
| AUDI | 4D0 407 510 G |
| VW | 4D0 407 510 G |
| AUDI | 4D0 407 510 H |
| VW | 4D0 407 510 H |
| AUDI | 4D0 407 510 J |
| VW | 4D0 407 510 J |
| AUDI | 4D0 407 510 K |
| AUDI | 8D0 407 510 A |
| VW | 8D0 407 510 A |
| AUDI | 8D0 407 510 C |
| VW | 8D0 407 510 C |
| AUDI | 8D0 407 510 E |
| VW | 8D0 407 510 E |
| AUDI | 8D0 407 510 F |
| VW | 8D0 407 510 F |
| AUDI | 8D0 407 510 G |
| SKODA | 8D0 407 510 G |
| VW | 8D0 407 510 G |
| AUDI | 8E0 407 510 A |
| SKODA | 8E0 407 510 A |
| VW | 8E0 407 510 A |
| AUDI | 8E0 407 510 C |
| VW | 8E0 407 510 C |
| AUDI | 8E0 407 510 E |
| AUDI | 8E0 407 510 P |
| SEAT | 8E0 407 510 P |
| AUDI | 8E0 407 510 Q |

