OEM номера
AUDI 4D0 407 509 B · VW 4D0 407 509 B · AUDI 4D0 407 509 D · VW 4D0 407 509 D · AUDI 4D0 407 509 F · VW 4D0 407 509 F · AUDI 4D0 407 509 G · SKODA 4D0 407 509 G · VW 4D0 407 509 G · AUDI 4D0 407 509 H · VW 4D0 407 509 H · AUDI 4D0 407 509 J · VW 4D0 407 509 J · AUDI 4D0 407 509 K · AUDI 8D0 407 509 A · VW 8D0 407 509 A · AUDI 8D0 407 509 C · VW 8D0 407 509 C · AUDI 8D0 407 509 E · VW 8D0 407 509 E · AUDI 8D0 407 509 F · VW 8D0 407 509 F · AUDI 8D0 407 509 G · VW 8D0 407 509 G · AUDI 8E0 407 509 A · SKODA 8E0 407 509 A · VW 8E0 407 509 A · AUDI 8E0 407 509 C · VW 8E0 407 509 C · AUDI 8E0 407 509 E · AUDI 8E0 407 509 P · SEAT 8E0 407 509 P · AUDI 8E0 407 509 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0019363A1 · OSSCA 00196 · OCAP 0391892 · OCAP 0392045 · OCAP 0392047 · BENDIX 041643B · BENDIX 041658B · BENDIX 041675B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.010 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.053 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.055 · TOPRAN 107 844 · TOPRAN 107 846 · TOPRAN 107 848 · TOPRAN 110 749 · DIEDERICHS 1101605 · DIEDERICHS 1101607 · FORMPART 1105017 · FEBI BILSTEIN 11225 · JP GROUP 1140101070 · JP GROUP 1140101079 · MEYLE 116 050 8237/HD · MEYLE 116 050 8292 · MEYLE 116 050 8295/HD · PEX 12.03.186 · PEX 12.03.187 · PEX 12.03.271 · LEMFÖRDER 13674 · LEMFÖRDER 13674 01 · FEBI BILSTEIN 14316 · EUROREPAR 1634872780 · FRAP 1734 · sbs 19025014733 · DEEZA 20260 · DEEZA 20266 · LEMFÖRDER 20378 · LEMFÖRDER 20378 01 · A.B.S. 210049 · LEMFÖRDER 21030 · LEMFÖRDER 21030 01 · LEMFÖRDER 21031 · LEMFÖRDER 21031 01 · A.B.S. 210608 · LEMFÖRDER 21613 · LEMFÖRDER 21613 01 · FEBI BILSTEIN 21892 · FEBI BILSTEIN 21904 · RIDEX 273C0003
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 8292/HD
| Артикул | 116 050 8292/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074078310 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.76 kg |
| Installatsiooni pool | taga |
| Installatsiooni pool | üleval |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Pikkus (mm) | 248 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 8293/HD |
| AUDI | 4D0 407 509 B |
| VW | 4D0 407 509 B |
| AUDI | 4D0 407 509 D |
| VW | 4D0 407 509 D |
| AUDI | 4D0 407 509 F |
| VW | 4D0 407 509 F |
| AUDI | 4D0 407 509 G |
| SKODA | 4D0 407 509 G |
| VW | 4D0 407 509 G |
| AUDI | 4D0 407 509 H |
| VW | 4D0 407 509 H |
| AUDI | 4D0 407 509 J |
| VW | 4D0 407 509 J |
| AUDI | 4D0 407 509 K |
| AUDI | 8D0 407 509 A |
| VW | 8D0 407 509 A |
| AUDI | 8D0 407 509 C |
| VW | 8D0 407 509 C |
| AUDI | 8D0 407 509 E |
| VW | 8D0 407 509 E |
| AUDI | 8D0 407 509 F |
| VW | 8D0 407 509 F |
| AUDI | 8D0 407 509 G |
| VW | 8D0 407 509 G |
| AUDI | 8E0 407 509 A |
| SKODA | 8E0 407 509 A |
| VW | 8E0 407 509 A |
| AUDI | 8E0 407 509 C |
| VW | 8E0 407 509 C |
| AUDI | 8E0 407 509 E |
| AUDI | 8E0 407 509 P |
| SEAT | 8E0 407 509 P |
| AUDI | 8E0 407 509 Q |

