OEM номера
SEAT 191 407 151 · VW 191 407 151 · VW 191 407 151 A · SEAT 191 407 151 B · VW 191 407 151 B · VW 191 407 153 · SEAT 191 407 153 A · VW 191 407 153 A · SEAT 191 407 153 B · VW 191 407 153 B
Аналоги и совместимые артикулы
OSSCA 00169 · FEBI BILSTEIN 02818 · FEBI BILSTEIN 03546 · BENDIX 041863B · BENDIX 041864B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.30.008 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.30.009 · OCAP 0700403 · OCAP 0700747 · OCAP 0701237 · OCAP 0701238 · FEBI BILSTEIN 07854 · FEBI BILSTEIN 07858 · FEBI BILSTEIN 07859 · MEYLE 100 407 0003 · LEMFÖRDER 10172 · LEMFÖRDER 10172 01 · TOPRAN 102 771 · TOPRAN 102 772 · JP GROUP 1140100500 · JP GROUP 1140101500 · JP GROUP 1140101509 · ASHUKI by Palidium 118-179A · PEX 12.07.007 · PEX 12.07.008 · PEX 12.07.015 · PEX 12.07.020 · DIEDERICHS 1221100 · DIEDERICHS 1221200 · VEMA 1496 · VEMA 1508 · VEMA 1509 · EUROREPAR 1634871680 · sbs 19025012324 · sbs 19025014710 · sbs 19025014715 · MAPCO 19855 · MAPCO 19858 · MAPCO 19858/1 · MAPCO 19858/2 · A.B.S. 210495 · A.B.S. 210496 · A.B.S. 210577 · A.B.S. 210578 · FRAP 2355 · LEMFÖRDER 28079 01 · LEMFÖRDER 28080 01 · FORMPART 2909092
Совместимые автомобили
SEAT: CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), IBIZA II (6K1), INCA (6K9), TOLEDO I (1L2) · VW: CADDY II Kaubik/mikrobuss (9K9A), CADDY II Mahtuniversaal (9K9B), CORRADO (53I), GOLF II (19E, 1G1), JETTA II (19E, 1G2, 165)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 1911

| Артикул | 116 050 1911 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074007914 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.7 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kande-/juhtliigendita |
| SEAT | 191 407 151 |
| VW | 191 407 151 |
| VW | 191 407 151 A |
| SEAT | 191 407 151 B |
| VW | 191 407 151 B |
| VW | 191 407 153 |
| SEAT | 191 407 153 A |
| VW | 191 407 153 A |
| SEAT | 191 407 153 B |
| VW | 191 407 153 B |
