OEM номера
AUDI 81A 407 151 D · AUDI 81A 407 151 E
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 181029 · SIDEM 37552 · LEMFÖRDER 38633 01 · LEMFÖRDER 44610 01 · SPIDAN 59565 · MOOG AU-WP-15653 · MOOG AU-WP-17399 · BORG & BECK BCA7718 · FIRST LINE FCA7718 · TRW JTC1699 · DELPHI TC2863 · DELPHI TC2863-11B1 · SKF VKDS 321527 · SKF VKDS 321527 B · FEBI BILSTEIN 181029 · SWAG 33 10 8071 · SIDEM 37552 · SPIDAN CHASSIS PARTS 59565 · FRAP F4848 · MGA SB8094 · TEKNOROT V-589 · QUINTON HAZELL QSA4271S · KAVO PARTS SCA-11731 · JP GROUP 1140112970 · AUDI 81A 407 151 D · AUDI 81A 407 151 E
Совместимые автомобили
AUDI: Q2 (GAB, GAG) · VW: GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), GOLF VIII (CD1, DA1)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0261

| Артикул | 116 050 0261 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074290569 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.63 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kande-/juhtliigendita |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0262 |
32.37€
Наличие 5
1
| AUDI | 81A 407 151 D |
| AUDI | 81A 407 151 E |
