OEM номера
MAZDA DA6A 34 170 · MAZDA DA7V 34 170
Аналоги и совместимые артикулы
FEBEST 0523-TRBF · ETS 14.LB.451 · FEBI BILSTEIN 181204 · A.B.S. 261052 · VEMA 27552 · AUTO-SPEED PARTS 290RT02028 · SWAG 33 10 8664 · MEYLE 35-16 060 0050/HD · KRAFT AUTOMOTIVE 4303513 · TALOSA 50-10525 · NK 5113233 · SIDEM 51366 · METZGER AUTOTEILE 53075308 · ORIGINAL IMPERIUM 71096 · Schaeffler FAG 818 0694 10 · TRISCAN 8500 50632 · KAWE 8500 50632 · MOTRIO 8550507228 · AYD 9616468 · RTS 97-08093 · ACKOJA A32-1116 · BLUE PRINT ADBP850010 · APEC AST4467 · BORG & BECK BDL7532 · BIRTH BX5253 · CTR CL0430 · CTR CLT-42 · CTE CSL03045 · COMLINE CSL7334 · FRAP F2664 · FIRST LINE FDL7532 · MDR GSP-S051440 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963039 · YAMATO J63064YMT · TRW JTS7797 · MONROE L50632 · BGA LS5446 · MOTAQUIP LVSL1493 · ASHUKI by Palidium M879-28 · TEKNOROT MA-850 · MOOG MD-LS-15303 · 4u MZ-F-01373 · CTR PL0430 · GSP S051440 · KAVO PARTS SLS-4562 · BGA SR9672 · FAI AutoParts SS9771 · DELPHI TC6874
Совместимые автомобили
MAZDA: 2 Luukpära (DL, DJ), CX-3 (DK)
Stabilisaator, Stabilisaator TOPRAN 601 711

| Артикул | 601 711 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Stabilisaator, Stabilisaator |
| EAN | 4063926470964 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.39 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Keermemõõt | M 10 |
| Õõtshoovad | Stabilisaatori otsavarras |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos mutriga |
| Keerme samm (mm) | 1, 25 |
| MAZDA | DA6A 34 170 |
| MAZDA | DA7V 34 170 |
