OEM номера
AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 G · AUDI 4D0 407 694 H · AUDI 4D0 407 694 K · AUDI 4D0 407 694 M · VW 4D0 407 694 N · AUDI 4D0 407 694 P · AUDI 4D0 407 696 J · VW 8E0 407 694 · AUDI 8E0 407 694 AG · SKODA 8E0 407 694 AG · VW 8E0 407 694 AG · VW 8E0 407 694 E · VW 8E0 407 694 H · AUDI 8E0 407 694 K · VW 8E0 407 694 K · VW 8E0 407 694 P · AUDI 8E0 407 694 Q · SKODA 8E0 407 694 Q · VW 8E0 407 694 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0018368A1 · OSSCA 00192 · ST-TEMPLIN 01.04.04.112226 · OCAP 0382043 · BENDIX 041647B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.30.026 · TOPRAN 107 839 · ASHUKI by Palidium 110-887A · DIEDERICHS 1101609 · DIEDERICHS 1102405 · FORMPART 1105026 · FEBI BILSTEIN 11351 · JP GROUP 1140102980 · JP GROUP 1140102989 · MEYLE 116 050 8300 · PEX 12.03.094 · LEMFÖRDER 13677 · LEMFÖRDER 13677 02 · VEMA 16007 · EUROREPAR 1634864180 · FRAP 1715 · ASHUKI by Palidium 184-688A · sbs 19025014720 · DEEZA 20263 · A.B.S. 210047 · FEBI BILSTEIN 21198 · FEBI BILSTEIN 280013 · SWAG 30 93 3363 · SWAG 30 93 3365 · AUTOMEGA 3040706944D0N · AUTOMEGA 3040706948E0Q · 3RG 31715 · SWAG 32 73 0018 · SWAG 32 92 1198 · FEBI BILSTEIN 33363 · FEBI BILSTEIN 33365 · SIDEM 37677 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300420 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300430 · SPIDAN 44934 · TALOSA 46-09599 · CORTECO 49395176 · MAPCO 49709 · MAPCO 49709HPS · MAPCO 49709OES · NK 5014720 · NK 5014720PRO · METZGER AUTOTEILE 58009512
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0210

| Артикул | 116 050 0210 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074196854 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.18 kg |
| Installatsiooni pool | taga |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 383 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0211 |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 G |
| AUDI | 4D0 407 694 H |
| AUDI | 4D0 407 694 K |
| AUDI | 4D0 407 694 M |
| VW | 4D0 407 694 N |
| AUDI | 4D0 407 694 P |
| AUDI | 4D0 407 696 J |
| VW | 8E0 407 694 |
| AUDI | 8E0 407 694 AG |
| SKODA | 8E0 407 694 AG |
| VW | 8E0 407 694 AG |
| VW | 8E0 407 694 E |
| VW | 8E0 407 694 H |
| AUDI | 8E0 407 694 K |
| VW | 8E0 407 694 K |
| VW | 8E0 407 694 P |
| AUDI | 8E0 407 694 Q |
| SKODA | 8E0 407 694 Q |
| VW | 8E0 407 694 Q |
