OEM номера
VW 4Z7 407 506 A · VW 8D0 407 506 B · VW 8D0 407 506 C · VW 8D0 407 506 D · AUDI 8D0 407 506 E · VW 8D0 407 506 E · VW 8D0 407 506 F · VW 8D0 407 506 H · VW 8D0 407 506 K · VW 8D0 407 506 L · VW 8D0 407 508 E · AUDI 8E0 407 506 A · SKODA 8E0 407 506 A · VW 8E0 407 506 A · AUDI 8E0 407 506 C · VW 8E0 407 506 C · AUDI 8E0 407 506 E · AUDI 8E0 407 506 P · SEAT 8E0 407 506 P · SKODA 8E0 407 506 P · VW 8E0 407 506 P · AUDI 8E0 407 506 Q
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0018362A1 · OSSCA 00190 · OSSCA 02040 · OCAP 0381900 · OCAP 0382044 · BENDIX 041644B · BENDIX 041792B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.032 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.058 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.100 · TOPRAN 107 843 · TOPRAN 110 748 · DIEDERICHS 1101603 · FEBI BILSTEIN 11138 · JP GROUP 1140100880 · JP GROUP 1140100889 · JP GROUP 1140100980 · JP GROUP 1140100989 · MEYLE 116 050 8236 · MEYLE 116 050 8236/HD · MEYLE 116 050 8298 · ASHUKI by Palidium 116-888A · PEX 12.03.095 · PEX 12.03.272 · LEMFÖRDER 13720 · LEMFÖRDER 13720 01 · LEMFÖRDER 13720 02 · VEMA 16005 · EUROREPAR 1634903480 · FRAP 1735 · sbs 19025014728 · DEEZA 20265 · DEEZA 20872 · A.B.S. 210045 · A.B.S. 210912 · A.B.S. 210912 · LEMFÖRDER 21614 · LEMFÖRDER 21614 01 · FEBI BILSTEIN 221329 · FEBI BILSTEIN 280024 · LEMFÖRDER 29852 · LEMFÖRDER 29852 01 · SWAG 30 93 2319 · SWAG 30 93 7178 · SWAG 30 94 0746 · AUTOMEGA 3040705068E0A · FRAP 3071 · 3RG 31714
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0208

| Артикул | 116 050 0208 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074196830 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.6 kg |
| Installatsiooni pool | üleval |
| Installatsiooni pool | ees |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 273 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0209 |
| VW | 4Z7 407 506 A |
| VW | 8D0 407 506 B |
| VW | 8D0 407 506 C |
| VW | 8D0 407 506 D |
| AUDI | 8D0 407 506 E |
| VW | 8D0 407 506 E |
| VW | 8D0 407 506 F |
| VW | 8D0 407 506 H |
| VW | 8D0 407 506 K |
| VW | 8D0 407 506 L |
| VW | 8D0 407 508 E |
| AUDI | 8E0 407 506 A |
| SKODA | 8E0 407 506 A |
| VW | 8E0 407 506 A |
| AUDI | 8E0 407 506 C |
| VW | 8E0 407 506 C |
| AUDI | 8E0 407 506 E |
| AUDI | 8E0 407 506 P |
| SEAT | 8E0 407 506 P |
| SKODA | 8E0 407 506 P |
| VW | 8E0 407 506 P |
| AUDI | 8E0 407 506 Q |
