OEM номера
AUDI 7L8 407 021 · AUDI 7L8 407 151 F · AUDI 7L8 407 151 K · AUDI 7L8 407 152 F · AUDI 7L8 407 152 K · AUDI 7P0 407 151 B · AUDI 7P0 407 151 C · AUDI 7P0 407 151 D · AUDI 7P0 407 151 E · AUDI 7P0 407 152 B · AUDI 7P0 407 152 C · AUDI 7P0 407 152 D · AUDI 7P0 407 152 E
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0305562 · OCAP 0384593 · OCAP 0392757 · OCAP 0394593 · BENDIX 045681B · BENDIX 045682B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.212 · MEYLE 116 050 0088 · MEYLE 116 050 0089 · SWAG 30 94 5380 · SWAG 30 94 5527 · SWAG 30 94 5528 · LEMFÖRDER 30583 · LEMFÖRDER 30583 01 · LEMFÖRDER 31347 · LEMFÖRDER 31347 01 · LEMFÖRDER 31348 · LEMFÖRDER 31348 01 · FEBI BILSTEIN 31706 · LEMFÖRDER 35736 01 · LEMFÖRDER 35737 01 · LEMFÖRDER 36044 01 · MASTER-SPORT GERMANY 36798-SET-MS · SIDEM 37150 · SIDEM 37276 · SIDEM 37277 · FEBI BILSTEIN 45377 · FEBI BILSTEIN 45380 · FEBI BILSTEIN 45527 · FEBI BILSTEIN 45528 · NK 50147128 · NK 50147129 · NK 50147130 · SPIDAN 50521 · SPIDAN 50522 · NK 5114729 · MAPCO 52714 · MAPCO 52715 · SPIDAN 57135 · METZGER AUTOTEILE 58014002 · METZGER AUTOTEILE 58014201 · SPIDAN 58617 · METZGER AUTOTEILE 6-946A · METZGER AUTOTEILE 6-947A · SIDEM 63475 · SIDEM 63565 · Schaeffler FAG 818 0435 10 · TRISCAN 8500 295015
Совместимые автомобили
AUDI: Q7 (4LB)
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0191/S

| Артикул | 116 050 0191/S |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074189061 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 16.9 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| AUDI | 7L8 407 021 |
| AUDI | 7L8 407 151 F |
| AUDI | 7L8 407 151 K |
| AUDI | 7L8 407 152 F |
| AUDI | 7L8 407 152 K |
| AUDI | 7P0 407 151 B |
| AUDI | 7P0 407 151 C |
| AUDI | 7P0 407 151 D |
| AUDI | 7P0 407 151 E |
| AUDI | 7P0 407 152 B |
| AUDI | 7P0 407 152 C |
| AUDI | 7P0 407 152 D |
| AUDI | 7P0 407 152 E |
