OEM номера
AUDI 4M0 411 317 · AUDI 8K0 407 151 C · AUDI 8K0 407 151 D · AUDI 8K0 407 152 C · AUDI 8K0 407 152 D · AUDI 8K0 407 505 A · AUDI 8K0 407 505 N · AUDI 8K0 407 506 A · AUDI 8K0 407 506 N · AUDI 8K0 407 509 A · AUDI 8K0 407 509 N · AUDI 8K0 407 510 A · AUDI 8K0 407 510 N · AUDI 8K0 407 689 G · AUDI 8K0 407 693 Q · AUDI 8K0 407 694 Q
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 46418 · Schaeffler FAG 821 0771 10 · Schaeffler FAG 821 0772 10 · Schaeffler FAG 821 0773 10 · Schaeffler FAG 821 0774 10 · Schaeffler FAG 821 0790 10 · Schaeffler FAG 821 0792 10 · Schaeffler FAG 825 0315 10 · Stark SKLSW-2600039 · SWAG 30 94 6418 · SWAG 30 94 9419 · hajus Autoteile 4071182 · FEBI BILSTEIN 46418 · CORTECO 49399434 · CORTECO 49399499 · FEBI BILSTEIN 49419 · MAXGEAR 72-5776 · AYD 8913046 · AYD 8915353 · OPTIMAL G8-2013 · Stark SKSSK-1600282 · WOLVER SP130450 · WOLVER SP323701 · WOLVER SP333282 · WOLVER SP323731 · WOLVER SP323732 · WOLVER SP333281 · WOLVER SP323702 · KAUTEK AU-BS106 · Oyodo 30Z9045-OYO · KAUTEK AU-BS036 · KAUTEK AU-BS083 · vika 44071732501 · RIDEX 772S0282 · hajus Autoteile 4071400 · AUDI 4M0 411 317 · AUDI 8K0 407 151 C · AUDI 8K0 407 151 D · AUDI 8K0 407 152 C · AUDI 8K0 407 152 D · AUDI 8K0 407 505 A · AUDI 8K0 407 505 N · AUDI 8K0 407 506 A · AUDI 8K0 407 506 N · AUDI 8K0 407 509 A · AUDI 8K0 407 509 N · AUDI 8K0 407 510 A · AUDI 8K0 407 510 N
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0190/HD
| Артикул | 116 050 0190/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074240731 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 13.76 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos paigaldus-/kinnitusmaterjaliga |
| AUDI | 4M0 411 317 |
| AUDI | 8K0 407 151 C |
| AUDI | 8K0 407 151 D |
| AUDI | 8K0 407 152 C |
| AUDI | 8K0 407 152 D |
| AUDI | 8K0 407 505 A |
| AUDI | 8K0 407 505 N |
| AUDI | 8K0 407 506 A |
| AUDI | 8K0 407 506 N |
| AUDI | 8K0 407 509 A |
| AUDI | 8K0 407 509 N |
| AUDI | 8K0 407 510 A |
| AUDI | 8K0 407 510 N |
| AUDI | 8K0 407 689 G |
| AUDI | 8K0 407 693 Q |
| AUDI | 8K0 407 694 Q |

