OEM номера
AUDI 7L0 407 151 F · VW 7L0 407 151 F · AUDI 7L0 407 151 J · VW 7L0 407 151 J · AUDI 7L0 407 151 K · VW 7L0 407 151 K · PORSCHE 955 341 017 60 · PORSCHE 955 341 017 61
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0394332 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.238 · TOPRAN 114 586 · FEBI BILSTEIN 181744 · LEMFÖRDER 38480 01 · CORTECO 49398463 · NK 50147117 · SPIDAN 51460 · SIDEM 63478 · KAGER 87-1863 · BORG & BECK BCA7247 · FIRST LINE FCA7247 · OPTIMAL G6-1460 · TRW JTC1183 · TRW JTC1184 · FAI AutoParts SS6408 · DELPHI TC6842 · VAICO V10-3485 · MOOG VO-TC-13331 · BBR Automotive 001-10-24848 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.238 · TOPRAN 114 586 · KRAFTVOLL GERMANY 13050891 · FEBI BILSTEIN 181744 · DYS 20-26375 · A.B.S. 211146 · RIDEX 273C0187 · FORMPART 2909051 · SWAG 33 10 8394 · MASTER-SPORT GERMANY 36862-KIT-MS · LEMFÖRDER 38480 01 · MASTER-SPORT GERMANY 38480-PCS-MS · MASTER-SPORT GERMANY 38480-SET-MS · MASTER-SPORT GERMANY 38481-SET-MS · TALOSA 40-11774 · CORTECO 49398463 · NK 50147117 · SPIDAN CHASSIS PARTS 51460 · SIDEM 63478 · TRISCAN 8500 295236 · KAWE 8500 295236 · ÜRO Parts 95534102702 · AYD 9709389 · TEKNOROT A-169 · OPTIMAL G6-1460 · TRW JTC1183 · TRW JTC1184 · MOTAQUIP LVSA1580
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0187/HD
| Артикул | 116 050 0187/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074169247 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 10.6 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Terasvalu |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0186/HD |
| AUDI | 7L0 407 151 F |
| VW | 7L0 407 151 F |
| AUDI | 7L0 407 151 J |
| VW | 7L0 407 151 J |
| AUDI | 7L0 407 151 K |
| VW | 7L0 407 151 K |
| PORSCHE | 955 341 017 60 |
| PORSCHE | 955 341 017 61 |

