OEM номера
AUDI 7L0 407 152 F · VW 7L0 407 152 F · AUDI 7L0 407 152 J · VW 7L0 407 152 J · AUDI 7L0 407 152 K · VW 7L0 407 152 K · PORSCHE 955 341 018 60 · PORSCHE 955 341 018 61
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0384332 · OCAP 0384593 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.239 · TOPRAN 114 587 · FEBI BILSTEIN 181746 · LEMFÖRDER 38481 01 · TALOSA 40-11773 · CORTECO 49398461 · CORTECO 49398553 · NK 50147118 · SPIDAN 51462 · SIDEM 63479 · KAGER 87-1864 · BORG & BECK BCA7248 · CTR CQ0513R · FIRST LINE FCA7248 · OPTIMAL G6-1461 · TRW JTC1184 · MONROE L29J28 · FAI AutoParts SS6409 · DELPHI TC6843 · VAICO V10-3486 · MOOG VO-TC-13332 · BBR Automotive 001-10-24849 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.239 · TOPRAN 114 587 · KRAFTVOLL GERMANY 13050892 · FEBI BILSTEIN 181746 · DYS 20-26374 · A.B.S. 211147 · RIDEX 273C0204 · FORMPART 2909050 · SWAG 33 10 8396 · MASTER-SPORT GERMANY 36862-KIT-MS · LEMFÖRDER 38481 01 · MASTER-SPORT GERMANY 38481-PCS-MS · TALOSA 40-11773 · CORTECO 49398461 · NK 50147118 · SPIDAN CHASSIS PARTS 51462 · STELLOX 57-03850-SX · SIDEM 63479 · TRISCAN 8500 295235 · KAWE 8500 295235 · ÜRO Parts 95534102702 · AYD 9709390 · TEKNOROT A-168 · OPTIMAL G6-1461
Совместимые автомобили
AUDI: Q7 (4LB) · PORSCHE: CAYENNE (9PA) · VW: TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0186/HD
| Артикул | 116 050 0186/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074169230 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 10.63 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Terasvalu |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0187/HD |
| AUDI | 7L0 407 152 F |
| VW | 7L0 407 152 F |
| AUDI | 7L0 407 152 J |
| VW | 7L0 407 152 J |
| AUDI | 7L0 407 152 K |
| VW | 7L0 407 152 K |
| PORSCHE | 955 341 018 60 |
| PORSCHE | 955 341 018 61 |

