OEM номера
AUDI 1J0 407 151 A · VW 1J0 407 151 A · AUDI 1J0 407 151 B · VW 1J0 407 151 B · AUDI 1J0 407 151 C · SEAT 1J0 407 151 C · SKODA 1J0 407 151 C · VW 1J0 407 151 C
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0015360A1 · OSSCA 00165 · BENDIX 042190B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.057 · OCAP 0702882 · OCAP 0782883 · OCAP 0792883 · TOPRAN 107 106 · FORMPART 1109090 · FEBI BILSTEIN 11091 · JP GROUP 1140101300 · JP GROUP 1140101309 · PEX 12.07.023 · PEX 12.07.108 · PEX 12.07.223 · DIEDERICHS 1221300 · VEMA 16120 · VEMA 16122 · VEMA 16123 · EUROREPAR 1679740080 · FRAP 1708 · ASHUKI by Palidium 180-988A · sbs 19025014717 · sbs 19025014718 · FEBI BILSTEIN 19820 · FEBI BILSTEIN 19822 · A.B.S. 210042 · A.B.S. 210043 · A.B.S. 210607 · LEMFÖRDER 22475 · LEMFÖRDER 22475 01 · LEMFÖRDER 22475 03 · FEBI BILSTEIN 280018 · LEMFÖRDER 29810 01 · LEMFÖRDER 29811 01 · SWAG 30 91 9820 · SWAG 30 91 9822 · AUTOMEGA 3040701511J0B · AUTOMEGA 3040701511J0C · 3RG 31733 · 3RG 31734 · 3RG 31735 · SWAG 32 73 0016 · SIDEM 37470 · SIDEM 37471 · KRAFT AUTOMOTIVE 4210075 · KRAFT AUTOMOTIVE 4210080 · KRAFT AUTOMOTIVE 4210082
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8L1) · SEAT: LEON (1M1), LEON (1P1), TOLEDO II (1M2) · SKODA: OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA (9M2), BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV (9B3)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0156

| Артикул | 116 050 0156 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074098905 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.12 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kande-/juhtliigendita |
| AUDI | 1J0 407 151 A |
| VW | 1J0 407 151 A |
| AUDI | 1J0 407 151 B |
| VW | 1J0 407 151 B |
| AUDI | 1J0 407 151 C |
| SEAT | 1J0 407 151 C |
| SKODA | 1J0 407 151 C |
| VW | 1J0 407 151 C |
