OEM номера
AUDI 4F0 959 565 A · AUDI 4F0 959 565 A 5PR
Аналоги и совместимые артикулы
TOPRAN 114917 · OSSCA 11732 · MEAT & DORIA 206009 · AUTOMEGA 274693110 · ESEN SKV 37SKV606 · SIDAT 640900A2 · FISPA 640900A2 · METZGER AUTOTEILE 9161121 · KRAW AN-1545 · BSG BSG 90-860-015 · NTY EWS-AU-062 · HOFFER H206009 · VEMO V10-73-0019 · WILMINK GROUP WG2101087 · ESEN SKV 37SKV606 · AUDI 4F0 959 565 A · AUDI 4F0 959 565 A 5PR
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA), A6 Allroad C6 (4FH), A6 C6 (4F2)
Lüliti, välispeegli reguleerimine ABAKUS 135-03-006

| Артикул | 135-03-006 |
| Бренд | ABAKUS |
| Группа товаров | Lüliti, välispeegli reguleerimine |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.032 kg |
| OE-numbri jaoks | 4F0 959 565 A |
| Pistikkontaktide arv | 4 |
| Välis-/Sisepeegel | peeglisoojenduse jaoks |
| Välis-/Sisepeegel | Elektr.peegliseadistuse jaoks |
3.97€
Нет в наличии
1
| AUDI | 4F0 959 565 A |
| AUDI | 4F0 959 565 A 5PR |
