OEM номера
SEAT 6R0 407 152 A · VW 6R0 407 152 A · AUDI 6R0 407 152 B · SEAT 6R0 407 152 B · SEAT 6R0 407 152 C · AUDI 6R0 407 152 F · SEAT 6R0 407 152 F · SKODA 6R0 407 152 F · VW 6R0 407 152 F
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 045591B · BENDIX 045593B · OCAP 0782282 · OCAP 0785341 · OCAP 0786489 · FEBI BILSTEIN 107844 · FEBI BILSTEIN 107846 · TOPRAN 113 659 · TOPRAN 114 612 · OSSCA 12984 · EUROREPAR 1634913080 · sbs 190250147101 · A.B.S. 211246 · FORMPART 2909118 · SWAG 30 93 9558 · SWAG 30 94 4548 · 3RG 31753 · 3RG 31755 · LEMFÖRDER 37239 01 · FEBI BILSTEIN 39558 · FRAP 4018 · LEMFÖRDER 42651 01 · FEBI BILSTEIN 44548 · CORTECO 49397279 · CORTECO 49397281 · CORTECO 49397721 · CORTECO 49400036 · NK 50147101 · SPIDAN 50607 · SPIDAN 51267 · MAPCO 52731 · SIDEM 57173 · SIDEM 57175 · METZGER AUTOTEILE 58071002 · SASIC 7476092 · Schaeffler FAG 821 0949 10 · Schaeffler FAG 821 1068 10 · TRISCAN 8500 295043 · TRISCAN 8500 295053 · KAGER 87-1792 · KAMOKA 9957173 · BORG & BECK BCA6874 · BORG & BECK BCA6876 · BORG & BECK BCA7013 · BUGIAD BSP24108 · COMLINE CCA2109 · DENCKERMANN D120281 · FIRST LINE FCA6874
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0104/HD
| Артикул | 116 050 0104/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074102237 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.36 kg |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kande-/juhtliigendita |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0103/HD |
| SEAT | 6R0 407 152 A |
| VW | 6R0 407 152 A |
| AUDI | 6R0 407 152 B |
| SEAT | 6R0 407 152 B |
| SEAT | 6R0 407 152 C |
| AUDI | 6R0 407 152 F |
| SEAT | 6R0 407 152 F |
| SKODA | 6R0 407 152 F |
| VW | 6R0 407 152 F |

