OEM номера
VW 701 837 020A · VAG 701 837 020A
Аналоги и совместимые артикулы
TOPRAN 116 292 · JP GROUP 1187803680 · MTR 12192073 · TRICLO 123298 · TRICLO 123602 · MIRAGLIO 60.943.01 · BRÜCK GERMANY 701837020A · hajus Autoteile 8371116 · vika 88371793101 · DPA 88371831102 · PMM AL6094301 · LIFT-TEK LT6094301 · VAICO V10-4606 · ELECTRIC LIFE ZR6094301 · TOPRAN 116 292 · STORM QUALITY PARTS 9662502 · AIC 75676 · hajus Autoteile 8371116 · VW 701 837 020A · VAG 701 837 020A
Совместимые автомобили
VW: TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ), TRANSPORTER T4 Kaubik (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Platvorm veoauto/šassii (70E, 70L, 70M, 7DE,
Uksekäepide, salongivarustus ESEN SKV 97SKV084

| Артикул | 97SKV084 |
| Бренд | ESEN SKV |
| Группа товаров | Uksekäepide, salongivarustus |
| EAN | 5903968486174 |
| Вес | 0.102 kg |
| Installatsiooni pool | paremal |
| Installatsiooni pool | ees |
| Kaal (kg) | 0, 11 |
| Garantii | 3 aastat garantii |
2.32€
Наличие 15
1
| VW | 701 837 020A |
| VAG | 701 837 020A |
