OEM номера
AUDI 4B0 407 151 · SKODA 4B0 407 151 · VW 4B0 407 151 · AUDI 4B3 407 151 A · SKODA 4B3 407 151 A · VW 4B3 407 151 A · AUDI 4B3 407 151 C · SKODA 4B3 407 151 C · VW 4B3 407 151 C · AUDI 4B3 407 151 E · SKODA 4B3 407 151 E · VW 4B3 407 151 E · AUDI 4B3 407 151 F · SKODA 4B3 407 151 F · VW 4B3 407 151 F · AUDI 4B3 407 151 K · SKODA 4B3 407 151 K · VW 4B3 407 151 K · VW 4D0 407 509 B · VW 4D0 407 509 D · VW 4D0 407 509 F · SKODA 4D0 407 509 G · VW 4D0 407 509 G · VW 4D0 407 509 H · AUDI 4D0 407 509 J · VW 4D0 407 509 J · AUDI 4D0 407 509 K · VW 4D0 407 510 B · VW 4D0 407 510 D · VW 4D0 407 510 F · VW 4D0 407 510 G · VW 4D0 407 510 H · AUDI 4D0 407 510 J · VW 4D0 407 510 J · AUDI 4D0 407 510 K · AUDI 4D0 407 693 AC · AUDI 4D0 407 693 AD · AUDI 4D0 407 693 E · AUDI 4D0 407 693 G · AUDI 4D0 407 693 H · AUDI 4D0 407 693 K · AUDI 4D0 407 693 M · VW 4D0 407 693 N · AUDI 4D0 407 693 P · AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 G · AUDI 4D0 407 694 H
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0904509-K · OCAP 0904523-K · OCAP 0904524-K · MEYLE 116 050 0038/HD · MEYLE 116 050 0038/S · MEYLE 116 050 0039/HD · MEYLE 116 050 0039/S · MEYLE 116 050 0086 · MEYLE 116 050 0086/HD · MEYLE 116 050 0087 · FEBI BILSTEIN 24902 · LEMFÖRDER 31914 01 · SWAG 32 92 4900 · LEMFÖRDER 35537 01 · SIDEM 37374 · SIDEM 37670 · SIDEM 37671 · SIDEM 37672 · SIDEM 37673 · SIDEM 37676 · SIDEM 37677 · SIDEM 37972 · SIDEM 37973 · CORTECO 49397845 · CORTECO 49397848 · Schaeffler FAG 821 0632 10 · Schaeffler FAG 821 0656 10 · Schaeffler FAG 821 0661 10 · Schaeffler FAG 821 0664 10 · Schaeffler FAG 821 0666 10 · Schaeffler FAG 821 0669 10 · Schaeffler FAG 821 0671 10 · MEYLE 8E0 498 530 · OPTIMAL G8-569 · MEYLE MCK0012HD · QUINTON HAZELL QSJ5004K · QUINTON HAZELL QSJ5006K · QUINTON HAZELL QSJ5008K · QUINTON HAZELL QSJ5009K · JAPANPARTS SKS-0902 · JAPANPARTS SKS-0915 · DELPHI TC1900KIT · STORM QUALITY PARTS 10251 · STORM QUALITY PARTS 10252 · STORM QUALITY PARTS 10255 · STORM QUALITY PARTS 10256 · STORM QUALITY PARTS 10257 · STORM QUALITY PARTS 10258
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 Avant (8D5), A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0087/HD
| Артикул | 116 050 0087/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074562758 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 12.31 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õõtshoovaga |
| AUDI | 4B0 407 151 |
| SKODA | 4B0 407 151 |
| VW | 4B0 407 151 |
| AUDI | 4B3 407 151 A |
| SKODA | 4B3 407 151 A |
| VW | 4B3 407 151 A |
| AUDI | 4B3 407 151 C |
| SKODA | 4B3 407 151 C |
| VW | 4B3 407 151 C |
| AUDI | 4B3 407 151 E |
| SKODA | 4B3 407 151 E |
| VW | 4B3 407 151 E |
| AUDI | 4B3 407 151 F |
| SKODA | 4B3 407 151 F |
| VW | 4B3 407 151 F |
| AUDI | 4B3 407 151 K |
| SKODA | 4B3 407 151 K |
| VW | 4B3 407 151 K |
| VW | 4D0 407 509 B |
| VW | 4D0 407 509 D |
| VW | 4D0 407 509 F |
| SKODA | 4D0 407 509 G |
| VW | 4D0 407 509 G |
| VW | 4D0 407 509 H |
| AUDI | 4D0 407 509 J |
| VW | 4D0 407 509 J |
| AUDI | 4D0 407 509 K |
| VW | 4D0 407 510 B |
| VW | 4D0 407 510 D |
| VW | 4D0 407 510 F |
| VW | 4D0 407 510 G |
| VW | 4D0 407 510 H |
| AUDI | 4D0 407 510 J |
| VW | 4D0 407 510 J |
| AUDI | 4D0 407 510 K |
| AUDI | 4D0 407 693 AC |
| AUDI | 4D0 407 693 AD |
| AUDI | 4D0 407 693 E |
| AUDI | 4D0 407 693 G |
| AUDI | 4D0 407 693 H |
| AUDI | 4D0 407 693 K |
| AUDI | 4D0 407 693 M |
| VW | 4D0 407 693 N |
| AUDI | 4D0 407 693 P |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 G |
| AUDI | 4D0 407 694 H |

