OEM номера
AUDI 4F0 419 811 A · SEAT 4F0 419 811 A · AUDI 8D0 407 505 D · AUDI 8D0 407 505 E · AUDI 8D0 407 505 L · AUDI 8D0 407 506 D · AUDI 8D0 407 506 E · AUDI 8D0 407 506 L · AUDI 8D0 407 509 A · AUDI 8D0 407 509 F · AUDI 8D0 407 509 G · AUDI 8D0 407 510 A · AUDI 8D0 407 510 F · AUDI 8D0 407 510 G · AUDI 8E0 407 151 E · AUDI 8E0 407 151 K · AUDI 8E0 407 151 L · AUDI 8E0 407 151 M · AUDI 8E0 407 151 N · AUDI 8E0 407 151 R · SEAT 8E0 407 151 R · AUDI 8E0 407 505 C · AUDI 8E0 407 505 P · SEAT 8E0 407 505 P · AUDI 8E0 407 506 C · AUDI 8E0 407 506 E · AUDI 8E0 407 506 P · SEAT 8E0 407 506 P · AUDI 8E0 407 506 Q · AUDI 8E0 407 509 A · AUDI 8E0 407 509 C · AUDI 8E0 407 509 E · AUDI 8E0 407 509 P · SEAT 8E0 407 509 P · AUDI 8E0 407 509 Q · AUDI 8E0 407 510 A · AUDI 8E0 407 510 C · AUDI 8E0 407 510 E · AUDI 8E0 407 510 P · SEAT 8E0 407 510 P · AUDI 8E0 407 510 Q · AUDI 8E0 407 693 AA · AUDI 8E0 407 693 AC · AUDI 8E0 407 693 AJ · AUDI 8E0 407 693 AK · AUDI 8E0 407 693 AL · SEAT 8E0 407 693 AL · AUDI 8E0 407 693 AM · AUDI 8E0 407 693 N
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0904509-K · A.B.S. 219901 · FEBI BILSTEIN 24802 · SWAG 30 93 9402 · SWAG 30 93 9404 · SIDEM 37072 · SIDEM 37073 · SIDEM 37670 · SIDEM 37671 · SIDEM 37672 · SIDEM 37673 · SIDEM 37972 · SIDEM 37973 · SIDEM 37976 · FEBI BILSTEIN 39402 · FEBI BILSTEIN 39404 · MEYLE 4F0 498 520 · Schaeffler FAG 821 0348 10 · Schaeffler FAG 821 0656 10 · Schaeffler FAG 821 0661 10 · Schaeffler FAG 821 0669 10 · Schaeffler FAG 821 0671 10 · QUINTON HAZELL QSJ5010K · JAPANPARTS SKS-0904 · JAPANPARTS SKS-0915 · JAPANPARTS SKS-0918 · VAICO V10-3971 · STORM QUALITY PARTS 10251 · STORM QUALITY PARTS 10252 · STORM QUALITY PARTS 10255 · STORM QUALITY PARTS 10256 · STORM QUALITY PARTS 10257 · STORM QUALITY PARTS 10258 · STORM QUALITY PARTS 10260 · FORMPART 1105125 · FORMPART 1105126 · JP GROUP 1140108510 · MTR 12166229 · FEBI BILSTEIN 176262 · A.B.S. 219901 · vika 24980591901 · SWAG 30 93 9402 · SWAG 30 93 9404 · SWAG 33 10 3443 · FEBI BILSTEIN 39402 · FEBI BILSTEIN 39404 · hajus Autoteile 4071151 · hajus Autoteile 4071152
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Kabriolett (8HE) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0085/HD
| Артикул | 116 050 0085/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074562116 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 12.2 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õõtshoovaga |
| AUDI | 4F0 419 811 A |
| SEAT | 4F0 419 811 A |
| AUDI | 8D0 407 505 D |
| AUDI | 8D0 407 505 E |
| AUDI | 8D0 407 505 L |
| AUDI | 8D0 407 506 D |
| AUDI | 8D0 407 506 E |
| AUDI | 8D0 407 506 L |
| AUDI | 8D0 407 509 A |
| AUDI | 8D0 407 509 F |
| AUDI | 8D0 407 509 G |
| AUDI | 8D0 407 510 A |
| AUDI | 8D0 407 510 F |
| AUDI | 8D0 407 510 G |
| AUDI | 8E0 407 151 E |
| AUDI | 8E0 407 151 K |
| AUDI | 8E0 407 151 L |
| AUDI | 8E0 407 151 M |
| AUDI | 8E0 407 151 N |
| AUDI | 8E0 407 151 R |
| SEAT | 8E0 407 151 R |
| AUDI | 8E0 407 505 C |
| AUDI | 8E0 407 505 P |
| SEAT | 8E0 407 505 P |
| AUDI | 8E0 407 506 C |
| AUDI | 8E0 407 506 E |
| AUDI | 8E0 407 506 P |
| SEAT | 8E0 407 506 P |
| AUDI | 8E0 407 506 Q |
| AUDI | 8E0 407 509 A |
| AUDI | 8E0 407 509 C |
| AUDI | 8E0 407 509 E |
| AUDI | 8E0 407 509 P |
| SEAT | 8E0 407 509 P |
| AUDI | 8E0 407 509 Q |
| AUDI | 8E0 407 510 A |
| AUDI | 8E0 407 510 C |
| AUDI | 8E0 407 510 E |
| AUDI | 8E0 407 510 P |
| SEAT | 8E0 407 510 P |
| AUDI | 8E0 407 510 Q |
| AUDI | 8E0 407 693 AA |
| AUDI | 8E0 407 693 AC |
| AUDI | 8E0 407 693 AJ |
| AUDI | 8E0 407 693 AK |
| AUDI | 8E0 407 693 AL |
| SEAT | 8E0 407 693 AL |
| AUDI | 8E0 407 693 AM |
| AUDI | 8E0 407 693 N |

