OEM номера
AUDI 4D0 407 509 J · AUDI 4D0 407 510 J · AUDI 4D0 407 693 AC · AUDI 4D0 407 693 AD · AUDI 4D0 407 693 E · AUDI 4D0 407 693 H · AUDI 4D0 407 693 K · AUDI 4D0 407 693 M · AUDI 4D0 407 693 N · AUDI 4D0 407 693 P · AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 H · AUDI 4D0 407 694 K · AUDI 4D0 407 694 M · AUDI 4D0 407 694 N · AUDI 4D0 407 694 P · AUDI 4F0 419 811 A · AUDI 8D0 407 505 E · AUDI 8D0 407 505 L · AUDI 8D0 407 506 E · AUDI 8D0 407 506 L · AUDI 8E0 407 151 E · AUDI 8E0 407 151 K · AUDI 8E0 407 151 L · AUDI 8E0 407 151 M · AUDI 8E0 407 151 N · AUDI 8E0 407 151 R · AUDI 8E0 407 505 A · AUDI 8E0 407 505 C · AUDI 8E0 407 505 E · AUDI 8E0 407 505 P · AUDI 8E0 407 505 Q · AUDI 8E0 407 506 A · AUDI 8E0 407 506 C · AUDI 8E0 407 506 E · AUDI 8E0 407 506 P · AUDI 8E0 407 506 Q · AUDI 8E0 407 509 A · AUDI 8E0 407 509 C · AUDI 8E0 407 509 E · AUDI 8E0 407 509 P · AUDI 8E0 407 509 Q · AUDI 8E0 407 510 A · AUDI 8E0 407 510 C · AUDI 8E0 407 510 E · AUDI 8E0 407 510 P · AUDI 8E0 407 510 Q
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0904509-K · MEYLE 116 050 0037/HD · MEYLE 116 050 0082 · MEYLE 116 050 0082/HD · MEYLE 116 050 0083 · FEBI BILSTEIN 176262 · FEBI BILSTEIN 24802 · SWAG 30 93 9402 · SWAG 30 93 9404 · SWAG 32 92 4802 · SIDEM 37670 · SIDEM 37671 · SIDEM 37672 · SIDEM 37673 · SIDEM 37676 · SIDEM 37677 · SIDEM 37972 · SIDEM 37973 · SIDEM 37976 · FEBI BILSTEIN 39402 · FEBI BILSTEIN 39404 · CORTECO 49397845 · CORTECO 49397848 · MEYLE 4F0 498 998 · Schaeffler FAG 821 0348 10 · Schaeffler FAG 821 0656 10 · Schaeffler FAG 821 0661 10 · Schaeffler FAG 821 0664 10 · Schaeffler FAG 821 0666 10 · Schaeffler FAG 821 0669 10 · Schaeffler FAG 821 0671 10 · OPTIMAL G8-550 · MEYLE MCK0009HD · QUINTON HAZELL QSJ5007K · JAPANPARTS SKS-0906 · JAPANPARTS SKS-0916 · JAPANPARTS SKS-0917 · STORM QUALITY PARTS 10251 · STORM QUALITY PARTS 10252 · STORM QUALITY PARTS 10255 · STORM QUALITY PARTS 10256 · STORM QUALITY PARTS 10257 · STORM QUALITY PARTS 10258 · STORM QUALITY PARTS 10260 · JP GROUP 1140103910 · JP GROUP 1140108210 · MTR 12166229 · FEBI BILSTEIN 14314
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7), A4 B7 Avant (8ED)
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0083/HD
| Артикул | 116 050 0083/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074562062 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 12.51 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õõtshoovaga |
| AUDI | 4D0 407 509 J |
| AUDI | 4D0 407 510 J |
| AUDI | 4D0 407 693 AC |
| AUDI | 4D0 407 693 AD |
| AUDI | 4D0 407 693 E |
| AUDI | 4D0 407 693 H |
| AUDI | 4D0 407 693 K |
| AUDI | 4D0 407 693 M |
| AUDI | 4D0 407 693 N |
| AUDI | 4D0 407 693 P |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 H |
| AUDI | 4D0 407 694 K |
| AUDI | 4D0 407 694 M |
| AUDI | 4D0 407 694 N |
| AUDI | 4D0 407 694 P |
| AUDI | 4F0 419 811 A |
| AUDI | 8D0 407 505 E |
| AUDI | 8D0 407 505 L |
| AUDI | 8D0 407 506 E |
| AUDI | 8D0 407 506 L |
| AUDI | 8E0 407 151 E |
| AUDI | 8E0 407 151 K |
| AUDI | 8E0 407 151 L |
| AUDI | 8E0 407 151 M |
| AUDI | 8E0 407 151 N |
| AUDI | 8E0 407 151 R |
| AUDI | 8E0 407 505 A |
| AUDI | 8E0 407 505 C |
| AUDI | 8E0 407 505 E |
| AUDI | 8E0 407 505 P |
| AUDI | 8E0 407 505 Q |
| AUDI | 8E0 407 506 A |
| AUDI | 8E0 407 506 C |
| AUDI | 8E0 407 506 E |
| AUDI | 8E0 407 506 P |
| AUDI | 8E0 407 506 Q |
| AUDI | 8E0 407 509 A |
| AUDI | 8E0 407 509 C |
| AUDI | 8E0 407 509 E |
| AUDI | 8E0 407 509 P |
| AUDI | 8E0 407 509 Q |
| AUDI | 8E0 407 510 A |
| AUDI | 8E0 407 510 C |
| AUDI | 8E0 407 510 E |
| AUDI | 8E0 407 510 P |
| AUDI | 8E0 407 510 Q |

