OEM номера
AUDI 4D0 407 151 H · AUDI 4D0 407 151 P · AUDI 4D0 407 505 A · AUDI 4D0 407 505 B · AUDI 4D0 407 505 D · AUDI 4D0 407 505 F · AUDI 4D0 407 505 H · AUDI 4D0 407 505 J · AUDI 4D0 407 509 J · AUDI 4D0 407 509 K · AUDI 4D0 407 510 J · AUDI 4D0 407 510 K · AUDI 4D0 407 693 AC · AUDI 4D0 407 693 AD · AUDI 4D0 407 693 E · AUDI 4D0 407 693 G · AUDI 4D0 407 693 H · AUDI 4D0 407 693 K · AUDI 4D0 407 693 M · AUDI 4D0 407 693 P · AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 G · AUDI 4D0 407 694 H · AUDI 4D0 407 694 K · AUDI 4D0 407 694 M · AUDI 4D0 407 694 P · AUDI 4D0 407 695 J · AUDI 4D0 407 696 J · AUDI 4D0 498 998 C · AUDI 8D0 407 151 E · AUDI 8D0 407 509 G · AUDI 8D0 407 510 G · AUDI 8E0 407 509 A · AUDI 8E0 407 509 C · AUDI 8E0 407 509 E · AUDI 8E0 407 509 P · AUDI 8E0 407 509 Q · AUDI 8E0 407 510 A · AUDI 8E0 407 510 C · AUDI 8E0 407 510 E · AUDI 8E0 407 510 P · AUDI 8E0 407 510 Q · AUDI 8E0 407 693 AG · AUDI 8E0 407 693 K · AUDI 8E0 407 693 Q · AUDI 8E0 407 694 AG · AUDI 8E0 407 694 K
Аналоги и совместимые артикулы
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.148 · OCAP 0904509-K · DIEDERICHS 1101610 · MEYLE 116 050 0021/HD · MEYLE 116 050 0021/S · PEX 12.09.088 · SIDEM 37670 · SIDEM 37671 · SIDEM 37674 · SIDEM 37675 · SIDEM 37676 · SIDEM 37677 · SIDEM 37972 · SIDEM 37973 · CORTECO 49397845 · CORTECO 49397848 · MAPCO 59821 · MAPCO 59822 · Schaeffler FAG 821 0350 10 · Schaeffler FAG 821 0661 10 · Schaeffler FAG 821 0664 10 · Schaeffler FAG 821 0666 10 · Schaeffler FAG 821 0669 10 · Schaeffler FAG 821 0691 10 · MEYLE MCK0003HD · VAICO V10-3304 · ESEN SKV 04SKV116 · STORM QUALITY PARTS 10251 · STORM QUALITY PARTS 10252 · STORM QUALITY PARTS 10257 · STORM QUALITY PARTS 10258 · STORM QUALITY PARTS 10259 · DAKAtec 110012HQ · MTR 12166229 · FEBI BILSTEIN 14314 · FEBI BILSTEIN 14316 · Omnicraft 2399048 · SWAG 32 73 0029 · SWAG 32 73 0030 · hajus Autoteile 4071151 · hajus Autoteile 4071152 · hajus Autoteile 4071153 · hajus Autoteile 4071154 · hajus Autoteile 4071184 · hajus Autoteile 4071185 · vika 44070058801 · vika 44070059101 · vika 44070079201
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0030/HD
| Артикул | 116 050 0030/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074285602 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 12.35 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õõtshoovaga |
| AUDI | 4D0 407 151 H |
| AUDI | 4D0 407 151 P |
| AUDI | 4D0 407 505 A |
| AUDI | 4D0 407 505 B |
| AUDI | 4D0 407 505 D |
| AUDI | 4D0 407 505 F |
| AUDI | 4D0 407 505 H |
| AUDI | 4D0 407 505 J |
| AUDI | 4D0 407 509 J |
| AUDI | 4D0 407 509 K |
| AUDI | 4D0 407 510 J |
| AUDI | 4D0 407 510 K |
| AUDI | 4D0 407 693 AC |
| AUDI | 4D0 407 693 AD |
| AUDI | 4D0 407 693 E |
| AUDI | 4D0 407 693 G |
| AUDI | 4D0 407 693 H |
| AUDI | 4D0 407 693 K |
| AUDI | 4D0 407 693 M |
| AUDI | 4D0 407 693 P |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 G |
| AUDI | 4D0 407 694 H |
| AUDI | 4D0 407 694 K |
| AUDI | 4D0 407 694 M |
| AUDI | 4D0 407 694 P |
| AUDI | 4D0 407 695 J |
| AUDI | 4D0 407 696 J |
| AUDI | 4D0 498 998 C |
| AUDI | 8D0 407 151 E |
| AUDI | 8D0 407 509 G |
| AUDI | 8D0 407 510 G |
| AUDI | 8E0 407 509 A |
| AUDI | 8E0 407 509 C |
| AUDI | 8E0 407 509 E |
| AUDI | 8E0 407 509 P |
| AUDI | 8E0 407 509 Q |
| AUDI | 8E0 407 510 A |
| AUDI | 8E0 407 510 C |
| AUDI | 8E0 407 510 E |
| AUDI | 8E0 407 510 P |
| AUDI | 8E0 407 510 Q |
| AUDI | 8E0 407 693 AG |
| AUDI | 8E0 407 693 K |
| AUDI | 8E0 407 693 Q |
| AUDI | 8E0 407 694 AG |
| AUDI | 8E0 407 694 K |

