OEM номера
VW 4D0 407 151 B · VW 4D0 407 151 C · VW 4D0 407 151 E · VW 4D0 407 151 G · AUDI 4D0 407 151 H · VW 4D0 407 151 H · VW 4D0 407 151 J · AUDI 4D0 407 151 P · SKODA 4D0 407 151 P · VW 4D0 407 151 P · VW 4D0 407 509 B · VW 4D0 407 509 D · VW 4D0 407 509 F · SKODA 4D0 407 509 G · VW 4D0 407 509 G · VW 4D0 407 509 H · AUDI 4D0 407 509 J · VW 4D0 407 509 J · AUDI 4D0 407 509 K · VW 4D0 407 510 B · VW 4D0 407 510 D · VW 4D0 407 510 F · VW 4D0 407 510 G · VW 4D0 407 510 H · AUDI 4D0 407 510 J · VW 4D0 407 510 J · AUDI 4D0 407 510 K · AUDI 4D0 407 693 AC · AUDI 4D0 407 693 AD · AUDI 4D0 407 693 E · AUDI 4D0 407 693 G · AUDI 4D0 407 693 H · AUDI 4D0 407 693 K · AUDI 4D0 407 693 M · VW 4D0 407 693 N · AUDI 4D0 407 693 P · AUDI 4D0 407 694 AC · AUDI 4D0 407 694 AD · AUDI 4D0 407 694 E · AUDI 4D0 407 694 G · AUDI 4D0 407 694 H · AUDI 4D0 407 694 K · AUDI 4D0 407 694 M · VW 4D0 407 694 N · AUDI 4D0 407 694 P · AUDI 4D0 407 695 J · AUDI 4D0 407 696 J · VW 4Z7 407 505 A · VW 4Z7 407 506 A
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 00183610 · OSSCA 01617 · BENDIX 043117B · BENDIX 043118B · BENDIX 043411B · BENDIX 043962B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.148 · OCAP 0904509-K · OCAP 0904523-K · OCAP 0904524-K · DIEDERICHS 1101610 · FORMPART 1105056 · TOPRAN 114 520 · JP GROUP 1140100210 · MEYLE 116 050 0020/HD · MEYLE 116 050 0020/S · PEX 12.09.088 · PEX 12.09.088-1 · PEX 12.09.088-2 · PEX 12.09.098 · sbs 19025014738 · FEBI BILSTEIN 21500 · FEBI BILSTEIN 21502 · A.B.S. 219901 · FEBI BILSTEIN 26600 · LEMFÖRDER 27421 · LEMFÖRDER 27421 01 · FEBI BILSTEIN 280053 · 3RG 31750 · 3RG 31751 · SWAG 32 75 0001 · SWAG 32 92 6600 · SIDEM 37670 · SIDEM 37671 · SIDEM 37672 · SIDEM 37673 · SIDEM 37675 · SIDEM 37676 · SIDEM 37677 · SIDEM 37970 · SIDEM 37972 · SIDEM 37973 · SPIDAN 40001 · CORTECO 49395303 · CORTECO 49397851 · CORTECO 49401202 · NK 5014738 · METZGER AUTOTEILE 59000148
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Roolikomplekt, käändmik MEYLE 116 050 0029/HD
| Артикул | 116 050 0029/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolikomplekt, käändmik |
| EAN | 4040074285572 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 12.32 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Alumiinium |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos õõtshoovaga |
| VW | 4D0 407 151 B |
| VW | 4D0 407 151 C |
| VW | 4D0 407 151 E |
| VW | 4D0 407 151 G |
| AUDI | 4D0 407 151 H |
| VW | 4D0 407 151 H |
| VW | 4D0 407 151 J |
| AUDI | 4D0 407 151 P |
| SKODA | 4D0 407 151 P |
| VW | 4D0 407 151 P |
| VW | 4D0 407 509 B |
| VW | 4D0 407 509 D |
| VW | 4D0 407 509 F |
| SKODA | 4D0 407 509 G |
| VW | 4D0 407 509 G |
| VW | 4D0 407 509 H |
| AUDI | 4D0 407 509 J |
| VW | 4D0 407 509 J |
| AUDI | 4D0 407 509 K |
| VW | 4D0 407 510 B |
| VW | 4D0 407 510 D |
| VW | 4D0 407 510 F |
| VW | 4D0 407 510 G |
| VW | 4D0 407 510 H |
| AUDI | 4D0 407 510 J |
| VW | 4D0 407 510 J |
| AUDI | 4D0 407 510 K |
| AUDI | 4D0 407 693 AC |
| AUDI | 4D0 407 693 AD |
| AUDI | 4D0 407 693 E |
| AUDI | 4D0 407 693 G |
| AUDI | 4D0 407 693 H |
| AUDI | 4D0 407 693 K |
| AUDI | 4D0 407 693 M |
| VW | 4D0 407 693 N |
| AUDI | 4D0 407 693 P |
| AUDI | 4D0 407 694 AC |
| AUDI | 4D0 407 694 AD |
| AUDI | 4D0 407 694 E |
| AUDI | 4D0 407 694 G |
| AUDI | 4D0 407 694 H |
| AUDI | 4D0 407 694 K |
| AUDI | 4D0 407 694 M |
| VW | 4D0 407 694 N |
| AUDI | 4D0 407 694 P |
| AUDI | 4D0 407 695 J |
| AUDI | 4D0 407 696 J |
| VW | 4Z7 407 505 A |
| VW | 4Z7 407 506 A |

