OEM номера
AUDI 1J0 407 151 A · VW 1J0 407 151 A · AUDI 1J0 407 151 B · VW 1J0 407 151 B · AUDI 1J0 407 151 C · SEAT 1J0 407 151 C · SKODA 1J0 407 151 C · VW 1J0 407 151 C
Аналоги и совместимые артикулы
KLOKKERHOLM 0015360A1 · OSSCA 00165 · BENDIX 042190B · BENDIX 045929B · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.057 · OCAP 0702882 · OCAP 0782883 · OCAP 0792883 · TOPRAN 107 106 · FEBI BILSTEIN 11091 · JP GROUP 1140101300 · JP GROUP 1140101309 · MEYLE 116 050 0009 · PEX 12.07.023 · DIEDERICHS 1221300 · EUROREPAR 1634885880 · EUROREPAR 1679739980 · FRAP 1708 · ASHUKI by Palidium 180-988A · FEBI BILSTEIN 19820 · FEBI BILSTEIN 19822 · A.B.S. 210043 · A.B.S. 210607 · LEMFÖRDER 22475 · LEMFÖRDER 22475 01 · LEMFÖRDER 22475 03 · FEBI BILSTEIN 280018 · FEBI BILSTEIN 280569 · LEMFÖRDER 29810 01 · SWAG 30 91 9820 · AUTOMEGA 3040701511J0C · 3RG 31733 · 3RG 31735 · SWAG 32 73 0016 · SIDEM 37470 · SIDEM 37471 · KRAFT AUTOMOTIVE 4210075 · KRAFT AUTOMOTIVE 4210082 · SPIDAN 46926 · CORTECO 49398710 · CORTECO 49399127 · MAPCO 49704 · MAPCO 49704/1 · NK 5014717 · NK 5014717PRO · NK 5014718 · NK 5014718PRO · METZGER AUTOTEILE 58012001
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8L1) · SEAT: LEON (1M1), TOLEDO II (1M2) · SKODA: OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA (9M2), BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV (9B3)
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0009/HD
| Артикул | 116 050 0009/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074169322 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 4.14 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Pikkus (mm) | 347 |
| Laius (mm) | 277 |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Keermemõõt | M12x1, 5 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0010/HD |
| AUDI | 1J0 407 151 A |
| VW | 1J0 407 151 A |
| AUDI | 1J0 407 151 B |
| VW | 1J0 407 151 B |
| AUDI | 1J0 407 151 C |
| SEAT | 1J0 407 151 C |
| SKODA | 1J0 407 151 C |
| VW | 1J0 407 151 C |

