OEM номера
SKODA 007 304 447 · SKODA 6U0 407 151 · VW 6U0 407 151 · SKODA 6U0 407 151 A · VW 6U0 407 151 A · SKODA 6U0 407 151 B · VW 6U0 407 151 B
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 042166B · BENDIX 042413B · OCAP 0790231 · OCAP 0794168 · TOPRAN 110 669 · JP GROUP 1140103270 · JP GROUP 1140103279 · JP GROUP 1140103370 · PEX 12.07.160 · DIEDERICHS 1782001 · DIEDERICHS 1782011 · sbs 19025014305 · MAPCO 19971 · DEEZA 20222 · A.B.S. 210509 · A.B.S. 210803 · VEMA 22191 · FRAP 2372 · FRAP 2381 · FORMPART 2609006 · AUTOMEGA 3040701516U0A · ALANKO 340000 · TALOSA 40-09605 · TALOSA 40-09738 · FRAP 4216510 · KRAFT AUTOMOTIVE 4216510 · CORTECO 49397129 · CORTECO 49397554 · NK 5014305 · SPIDAN 50225 · SIDEM 57074 · SIDEM 57078 · SPIDAN 57586 · METZGER AUTOTEILE 58050801 · JP GROUP 6U0407151BALT · KLOKKERHOLM 7513363A1 · Schaeffler FAG 821 0062 10 · Schaeffler FAG 821 0064 10 · TRISCAN 8500 67508 · TRISCAN 8500 67510 · KAGER 87-0645 · KAGER 87-0831 · RUVILLE 937804 · RUVILLE 937806 · KAMOKA 9957078 · BORG & BECK BCA5952 · BORG & BECK BCA6022 · BIRTH BR1519
Õõtshoob, käändmik MEYLE 116 050 0005

| Артикул | 116 050 0005 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Õõtshoob, käändmik |
| EAN | 4040074121573 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.91 kg |
| Installatsiooni pool | all |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Materjal | Raudplekk |
| Roolimisliik | Õõtshoob |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kande-/juhtliigendiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kummlaagriga |
| paaris tootenumbrid | 116 050 0006 |
| SKODA | 007 304 447 |
| SKODA | 6U0 407 151 |
| VW | 6U0 407 151 |
| SKODA | 6U0 407 151 A |
| VW | 6U0 407 151 A |
| SKODA | 6U0 407 151 B |
| VW | 6U0 407 151 B |
