OEM номера
AUDI 03C 115 433A · SEAT 03C 115 433A · SKODA 03C 115 433A · VW 03C 115 433A · AUDI 03C 115 433B · SEAT 03C 115 433B · SKODA 03C 115 433B · VW 03C 115 433B
Аналоги и совместимые артикулы
vika 11151636201 · vika 11151795501 · JP GROUP 1118550300 · METZGER AUTOTEILE 2370059 · METZGER AUTOTEILE 2370067 · MAXGEAR 28-0729 · VEMA 303042 · FARE SA 30476 · TRICLO 313509 · Metalcaucho 42084 · CAUTEX 751151 · 3RG 84711 · BUGIAD BSP26035 · QUATTRO FRENI QF14A00152 · QUINTON HAZELL QOC1049 · STC T442084 · VAICO V10-3104 · ZZVF ZV43CB · vika 11151636201 · 4U Autoparts 16482VV · METZGER AUTOTEILE 2370059 · METZGER AUTOTEILE 2370067 · MAXGEAR 28-0729 · FARE SA 30476 · FARE-MX 30476 · Metalcaucho 42084 · CAUTEX 751151 · Aslyx AS-535803 · PLYOM P751151 · QUINTON HAZELL QOC1049 · STC T442084 · VAICO V10-3104 · GOOM OFC-0025 · alp ALP-006292 · BOGAP A1422127 · STORM QUALITY PARTS STO101000 · 3RG 84711 · NTY CCL-AU-031 · ZZVF ZV43CB · 3RG 98707 · MDR GOM-OFC0025 · AUDI 03C 115 433A · SEAT 03C 115 433A · SKODA 03C 115 433A · VW 03C 115 433A · AUDI 03C 115 433B · SEAT 03C 115 433B · SKODA 03C 115 433B
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8P1), A3 Sportback (8PA) · SEAT: ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1P1) · SKODA: FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), ROOMSTER (5J7) · VW: EOS (1F7, 1F8), GOLF PLUS V (5M1, 521), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), JETTA III (1K2)
Kate, õlifiltrikonsool TOPRAN 116 048

| Артикул | 116 048 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Kate, õlifiltrikonsool |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.11 kg |
| Materjal | Polyamid 6.6 |
| Materjal | GFK (klaaskiuga tugevdatud plastmass) |
| Kruvipea-/Mutriprofiil | Väliskuuskant |
| Väändejõud [Nm] | 25 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihendiga |
| AUDI | 03C 115 433A |
| SEAT | 03C 115 433A |
| SKODA | 03C 115 433A |
| VW | 03C 115 433A |
| AUDI | 03C 115 433B |
| SEAT | 03C 115 433B |
| SKODA | 03C 115 433B |
| VW | 03C 115 433B |
