OEM номера
SEAT 1S0 423 810 A · SKODA 1S0 423 810 A · VW 1S0 423 810 A
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0605574 · A.B.S. 240633 · SWAG 30 93 8073 · LEMFÖRDER 36089 01 · FEBI BILSTEIN 38073 · FEBI BILSTEIN 44240 · FEBI BILSTEIN 44241 · FRAP 4556 · CORTECO 49396997 · NK 50347105 · SPIDAN 57891 · SIDEM 63614 · Schaeffler FAG 840 0371 10 · TRISCAN 8500 29231 · RUVILLE 924402 · BIRTH AX6945 · BORG & BECK BTR5826 · FIRST LINE FTR5826 · OPTIMAL G2-1270 · TRW JAR1272 · MONROE L29231 · FAI AutoParts SS7677 · DELPHI TA2862 · VAICO V10-3144 · SKF VKDY 321000 · MOOG VO-AX-12501 · DEEZA VW-A142 · TOPRAN 116 130 · DYS 24-21811 · A.B.S. 240633 · FORMPART 2907116 · SWAG 30 93 8073 · SWAG 30 94 4240 · SWAG 30 94 4241 · LEMFÖRDER 36089 01 · MASTER-SPORT GERMANY 36089-SET-MS · MASTER-SPORT GERMANY 37084-KIT-MS · FEBI BILSTEIN 38073 · TALOSA 44-08773 · vika 44231026801 · FEBI BILSTEIN 44240 · FEBI BILSTEIN 44241 · CORTECO 49396997 · NK 50347105 · METZGER AUTOTEILE 51024818 · MAPCO 51773 · RIDEX 51T0317 · SPIDAN CHASSIS PARTS 57891
Совместимые автомобили
SEAT: Mii (KF1, KE1) · SKODA: CITIGO (NF1), E-CITIGO (NE1) · VW: UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 031 0020

| Артикул | 116 031 0020 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074105504 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.61 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 306 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 1S0 423 810 A |
| SKODA | 1S0 423 810 A |
| VW | 1S0 423 810 A |
