OEM номера
SEAT 6Q0 423 803 E · SKODA 6Q0 423 803 E · VW 6Q0 423 803 E · SEAT 6Q0 423 803 P · SKODA 6Q0 423 803 P · VW 6Q0 423 803 P · SEAT 6Q0 423 804 E · SKODA 6Q0 423 804 E · VW 6Q0 423 804 E · SEAT 6Q0 423 804 P · SKODA 6Q0 423 804 P · VW 6Q0 423 804 P · SEAT 6RG 423 810 A · SKODA 6RG 423 810 A · VW 6RG 423 810 A
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0603884 · LEMFÖRDER 27321 · LEMFÖRDER 27321 01 · SWAG 30 93 2473 · LEMFÖRDER 30833 · LEMFÖRDER 30833 01 · FEBI BILSTEIN 32473 · KAGER 41-0491 · KAGER 41-1118 · FEBI BILSTEIN 44343 · FEBI BILSTEIN 44344 · SPIDAN 45217 · CORTECO 49398808 · NK 5034309 · SIDEM 57012 · SPIDAN 57173 · MAPCO 59808/1 · Schaeffler FAG 840 0077 10 · Schaeffler FAG 840 0434 10 · Schaeffler FAG 840 0436 10 · TRISCAN 8500 29368 · RTS 90-05350-2 · SASIC 9006251 · RUVILLE 917807 · KAMOKA 9957012 · KAMOKA 9957020 · BUGIAD BSP20352 · BORG & BECK BTR4999 · FIRST LINE FTR4999 · OPTIMAL G2-957 · TRW JAR1061 · TRW JRA434 · TRW JRA588 · TRW JRA589 · MONROE L29368 · MOOG SK-DS-0415 · MOOG SK-DS-0416 · FAI AutoParts SS2538 · DEEZA ST-A117 · DELPHI TA2025 · SKF VKDY 321016 · OCAP 0603884 · TOPRAN 109 862 · TOPRAN 109 863 · TOPRAN 117 838 · MTR 12162926 · DAKAtec 140138 · STORM QUALITY PARTS 177083
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 031 0017/HD
| Артикул | 116 031 0017/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074195956 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.65 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Tootja piirang | TRW |
| Pikkus (mm) | 297 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 6Q0 423 803 E |
| SKODA | 6Q0 423 803 E |
| VW | 6Q0 423 803 E |
| SEAT | 6Q0 423 803 P |
| SKODA | 6Q0 423 803 P |
| VW | 6Q0 423 803 P |
| SEAT | 6Q0 423 804 E |
| SKODA | 6Q0 423 804 E |
| VW | 6Q0 423 804 E |
| SEAT | 6Q0 423 804 P |
| SKODA | 6Q0 423 804 P |
| VW | 6Q0 423 804 P |
| SEAT | 6RG 423 810 A |
| SKODA | 6RG 423 810 A |
| VW | 6RG 423 810 A |

