OEM номера
SKODA 6C0 423 810 A · VW 6C0 423 810 A · AUDI 6C0 423 810 B · SEAT 6C0 423 810 B · SKODA 6C0 423 810 B · VW 6C0 423 810 B · AUDI 6C0 423 810 C · SEAT 6C0 423 810 C · SKODA 6C0 423 810 C · VW 6C0 423 810 C
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0606489 · TOPRAN 117 119 · EUROREPAR 1634907780 · SWAG 30 94 6299 · LEMFÖRDER 37850 01 · TALOSA 44-08028 · FEBI BILSTEIN 46299 · FRAP 4857 · CORTECO 49397016 · NK 50347116 · METZGER AUTOTEILE 51025618 · SIDEM 57014 · SPIDAN 58696 · Schaeffler FAG 840 0407 10 · RUVILLE 917821 · RTS 92-90961 · BORG & BECK BTR5889 · CTR CRVW-9 · FIRST LINE FTR5889 · OPTIMAL G2-2057 · TRW JAR598 · MONROE L29237 · FAI AutoParts SS9357 · DELPHI TA3217 · VAICO V10-4482 · SKF VKDY 321024 · SKF VKDY 321045 · MOOG VO-AX-14746 · OCAP 0606489 · FEBI BILSTEIN 102246 · FEBI BILSTEIN 102247 · FORMPART 1107033 · TOPRAN 117 119 · KRAFTVOLL GERMANY 13030215 · DYS 24-22981 · A.B.S. 240735 · VEMA 27196 · SWAG 30 10 2246 · SWAG 30 10 2247 · SWAG 30 94 6299 · LEMFÖRDER 37850 01 · TALOSA 44-08028 · vika 44231026501 · FEBI BILSTEIN 46299 · CORTECO 49397016 · NK 50347116 · CPB 505108 · CPB 505109
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 031 0015

| Артикул | 116 031 0015 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074176801 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.65 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 313 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14X1, 5 |
| SKODA | 6C0 423 810 A |
| VW | 6C0 423 810 A |
| AUDI | 6C0 423 810 B |
| SEAT | 6C0 423 810 B |
| SKODA | 6C0 423 810 B |
| VW | 6C0 423 810 B |
| AUDI | 6C0 423 810 C |
| SEAT | 6C0 423 810 C |
| SKODA | 6C0 423 810 C |
| VW | 6C0 423 810 C |
