OEM номера
SEAT 6R0 423 803 · SEAT 6R0 423 803 A · SKODA 6R0 423 803 A · VW 6R0 423 803 A · AUDI 6R0 423 803 B · VW 6R0 423 803 B · AUDI 6R0 423 803 C · SEAT 6R0 423 803 C · VW 6R0 423 803 C · AUDI 6R0 423 803 D · VW 6R0 423 803 D · SEAT 6R0 423 804 · SEAT 6R0 423 804 A · SKODA 6R0 423 804 A · VW 6R0 423 804 A · AUDI 6R0 423 804 B · VW 6R0 423 804 B · AUDI 6R0 423 804 C · SEAT 6R0 423 804 C · VW 6R0 423 804 C · AUDI 6R0 423 804 D · VW 6R0 423 804 D · AUDI 8Z0 423 803 F · AUDI 8Z0 423 804 F
Аналоги и совместимые артикулы
MEYLE 116 031 0001 · A.B.S. 240008 · LEMFÖRDER 27142 · LEMFÖRDER 27142 01 · FEBI BILSTEIN 280552 · SWAG 30 93 0829 · SWAG 30 93 3584 · SWAG 30 93 8785 · FEBI BILSTEIN 30829 · FEBI BILSTEIN 33584 · LEMFÖRDER 34955 01 · LEMFÖRDER 35990 01 · FEBI BILSTEIN 36508 · FEBI BILSTEIN 36509 · SIDEM 37614 · FEBI BILSTEIN 38785 · SPIDAN 46023 · FEBI BILSTEIN 49081 · FEBI BILSTEIN 49082 · CORTECO 49400118 · NK 5034771 · NK 5034799 · METZGER AUTOTEILE 51022818 · METZGER AUTOTEILE 6-344 · Schaeffler FAG 840 0206 10 · Schaeffler FAG 840 0406 10 · Schaeffler FAG 840 0546 10 · Schaeffler FAG 840 0547 10 · Schaeffler FAG 840 1250 10 · Schaeffler FAG 840 1251 10 · MEYLE 8Z0 423 810 D · RUVILLE 915775 · RUVILLE 915778 · RUVILLE 915779 · RUVILLE 917820 · KAMOKA 9937614 · BIRTH AX0080 · BORG & BECK BTR4941 · BORG & BECK BTR5560 · DENCKERMANN D140210 · FIRST LINE FTR4941 · FIRST LINE FTR5560 · OPTIMAL G2-1131 · TRW JAR1033 · TRW JAR960 · TRW JRA519 · TRW JRA520 · TRW JRA577
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 031 0008

| Артикул | 116 031 0008 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074088067 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.66 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 314 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 6R0 423 803 |
| SEAT | 6R0 423 803 A |
| SKODA | 6R0 423 803 A |
| VW | 6R0 423 803 A |
| AUDI | 6R0 423 803 B |
| VW | 6R0 423 803 B |
| AUDI | 6R0 423 803 C |
| SEAT | 6R0 423 803 C |
| VW | 6R0 423 803 C |
| AUDI | 6R0 423 803 D |
| VW | 6R0 423 803 D |
| SEAT | 6R0 423 804 |
| SEAT | 6R0 423 804 A |
| SKODA | 6R0 423 804 A |
| VW | 6R0 423 804 A |
| AUDI | 6R0 423 804 B |
| VW | 6R0 423 804 B |
| AUDI | 6R0 423 804 C |
| SEAT | 6R0 423 804 C |
| VW | 6R0 423 804 C |
| AUDI | 6R0 423 804 D |
| VW | 6R0 423 804 D |
| AUDI | 8Z0 423 803 F |
| AUDI | 8Z0 423 804 F |
