OEM номера
SEAT 6X0 419 803 A · VW 6X0 419 803 A · SEAT 6X0 419 804 A · VW 6X0 419 804 A
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 041227B · OCAP 0601060 · FEBI BILSTEIN 100710 · LEMFÖRDER 28752 01 · DEEZA 32174 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300001 · SPIDAN 45732 · CORTECO 49400362 · NK 5032358 · METZGER AUTOTEILE 51005408 · METZGER AUTOTEILE 6-334 · SIDEM 63514 · Schaeffler FAG 840 0164 10 · Schaeffler FAG 840 0497 10 · Schaeffler FAG 840 0500 10 · SASIC 9006250 · RUVILLE 925420 · RUVILLE 925422 · RUVILLE 925423 · BIRTH AX6392 · BORG & BECK BDL6270 · BORG & BECK BDL6271 · FIRST LINE FDL6270 · FIRST LINE FDL6271 · FLENNOR FL867-C · KAWE FL867-C · FORTUNE LINE FZ2209 · OPTIMAL G0-632 · OPTIMAL G0-633 · OPTIMAL G2-978 · TRW JAR545 · TRW JRA507 · TRW JRA508 · QUINTON HAZELL QR9259S · VAICO V10-2314 · SKF VKDY 321502 · MOOG VO-AX-1812 · DEEZA VW-B117 · OCAP 0601060 · FEBI BILSTEIN 100710 · TOPRAN 108 140 · TOPRAN 108 257 · FEBI BILSTEIN 23322 · FEBI BILSTEIN 23324 · A.B.S. 250189 · FORMPART 2907079 · SWAG 30 10 0710 · SWAG 32 92 3322
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 031 0007

| Артикул | 116 031 0007 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074261491 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.69 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 318 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | ilma roolivõimendita sõidukitele |
| Keermemõõt 1 | M22x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 6X0 419 803 A |
| VW | 6X0 419 803 A |
| SEAT | 6X0 419 804 A |
| VW | 6X0 419 804 A |
