OEM номера
SEAT 6N0 422 803 A · VW 6N0 422 803 A · SEAT 6N0 422 804 A · VW 6N0 422 804 A
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0601060 · EUROREPAR 1634867980 · MAPCO 19696/1 · VEMA 23560 · A.B.S. 240251 · LEMFÖRDER 28982 · LEMFÖRDER 28982 01 · SWAG 30 93 8859 · DEEZA 32157 · FEBI BILSTEIN 38859 · METZGER AUTOTEILE 51005208 · SPIDAN 51446 · RIDEX 51T0279 · METZGER AUTOTEILE 6-328 · SIDEM 63511 · Schaeffler FAG 840 0161 10 · Schaeffler FAG 840 0164 10 · Schaeffler FAG 840 0491 10 · Schaeffler FAG 840 0492 10 · TRISCAN 8500 29202 · SASIC 9006235 · RUVILLE 925409 · RUVILLE 925412 · RUVILLE 925413 · RUVILLE 925420 · KAMOKA 9963511 · BORG & BECK BDL6442 · BORG & BECK BDL6443 · BORG & BECK BTR4761 · FIRST LINE FDL6442 · FIRST LINE FDL6443 · FIRST LINE FTR4761 · TRW JAR507 · TRW JRA238 · TRW JRA298 · QUINTON HAZELL QR2938S · RIW RD0867 · DELPHI TA2020 · TEKNOROT V-902 · SKF VKDY 321032 · MOOG VO-AX-8275 · MOOG VO-DS-3535 · MOOG VO-DS-3536 · DEEZA VW-A123 · RIW VW3015 · OCAP 0601060 · TOPRAN 104 011 · TOPRAN 104 012
Совместимые автомобили
SEAT: AROSA (6H1) · VW: POLO III (6N1), POLO Van Kaubik/luukpära (6N1)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 030 8275

| Артикул | 116 030 8275 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074089736 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.6 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 308 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 6N0 422 803 A |
| VW | 6N0 422 803 A |
| SEAT | 6N0 422 804 A |
| VW | 6N0 422 804 A |
