OEM номера
FORD 1 001 398 · FORD 1 020 497 · FORD 1 092 382 · FORD 1 121 509 · SEAT 7M0 422 803 F · VW 7M0 422 803 F · SEAT 7M0 422 803 G · VW 7M0 422 803 G · SEAT 7M3 422 803 · VW 7M3 422 803 · SEAT 7M3 422 803 A · VW 7M3 422 803 A · FORD 95VW-3281-AF · FORD 95VW-3281-AG · FORD 95VW-3281-AH · FORD YM21-3281-AA
Аналоги и совместимые артикулы
OCAP 0293043 · OCAP 0293969 · BENDIX 040218B · BENDIX 040675B · OCAP 0593043 · OCAP 0593969 · ASHUKI by Palidium 100-088A · TOPRAN 107 509 · TOPRAN 107 514 · JP GROUP 1144403070 · JP GROUP 1144601670 · DIEDERICHS 1149003 · MEYLE 116 030 8257 · MEYLE 116 030 8261 · FEBI BILSTEIN 11997 · FEBI BILSTEIN 11999 · PEX 12.02.225 · PEX 12.02.226 · PEX 12.02.237 · PEX 12.05.379 · PEX 12.05.380 · PEX 12.05.387 · LEMFÖRDER 14278 · LEMFÖRDER 14278 02 · LEMFÖRDER 14278 03 · FORMPART 1502025 · LEMFÖRDER 16638 · LEMFÖRDER 16638 02 · sbs 19015002503 · sbs 19065032355 · sbs 19065032541 · FRAP 1919 · VEMA 22361 · A.B.S. 230136 · A.B.S. 250226 · SIDEM 3020 · 3RG 32720 · SIDEM 3310 · SIDEM 3336 · KAGER 41-0647 · JP GROUP 422370006 · KAGER 43-0626 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300760 · KRAFT AUTOMOTIVE 4310650 · SPIDAN 44874 · CORTECO 49400964 · MAPCO 49857 · MAPCO 49866/1
Совместимые автомобили
FORD: GALAXY I (WGR) · SEAT: ALHAMBRA (7V8, 7V9) · VW: SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
Roolivarras MEYLE 116 030 8261/HD
| Артикул | 116 030 8261/HD |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolivarras |
| EAN | 4040074274422 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.56 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M12x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| paaris tootenumbrid | 116 030 8260/HD |
| FORD | 1 001 398 |
| FORD | 1 020 497 |
| FORD | 1 092 382 |
| FORD | 1 121 509 |
| SEAT | 7M0 422 803 F |
| VW | 7M0 422 803 F |
| SEAT | 7M0 422 803 G |
| VW | 7M0 422 803 G |
| SEAT | 7M3 422 803 |
| VW | 7M3 422 803 |
| SEAT | 7M3 422 803 A |
| VW | 7M3 422 803 A |
| FORD | 95VW-3281-AF |
| FORD | 95VW-3281-AG |
| FORD | 95VW-3281-AH |
| FORD | YM21-3281-AA |

