OEM номера
FORD 1 001 395 · FORD 1 001 396 · FORD 1 020 496 · FORD 1 092 376 · FORD 1 092 382 · FORD 1 121 508 · FORD 1 233 552 · FORD 1 233 553 · FORD 7 200 944 · FORD 7 398 676 · SEAT 7M0 422 807 G · VW 7M0 422 807 G · SEAT 7M3 422 803 · VW 7M3 422 803 · SEAT 7M3 422 803 A · VW 7M3 422 803 A · SEAT 7M3 422 804 · VW 7M3 422 804 · SEAT 7M3 422 804 A · VW 7M3 422 804 A · FORD 95VW-3280-AC · FORD 95VW-3280-AD · FORD 95VW-3280-AE · FORD 95VW-3280-AF · FORD 95VW-3280-AG · FORD 95VW-3280-AH · FORD 95VW-3281-AH · FORD YM21-3280-AA · FORD YM21-3280-AB · FORD YM21-3281-AB
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 040218B · BENDIX 040219B · OCAP 0583043 · OCAP 0593043 · OCAP 0603044 · OCAP 0603970 · FEBI BILSTEIN 11996 · FEBI BILSTEIN 11997 · PEX 12.05.296 · PEX 12.05.297 · PEX 12.05.304 · PEX 12.05.379 · PEX 12.05.380 · PEX 12.05.387 · FEBI BILSTEIN 12001 · LEMFÖRDER 14278 · LEMFÖRDER 14278 02 · LEMFÖRDER 14278 03 · LEMFÖRDER 14279 · LEMFÖRDER 14279 02 · LEMFÖRDER 14279 03 · FORMPART 1577024 · FORMPART 1577025 · VEMA 22363 · A.B.S. 250226 · A.B.S. 250227 · LEMFÖRDER 28648 · LEMFÖRDER 28648 01 · SIDEM 3310 · KAGER 41-0240 · KAGER 41-0647 · KAGER 41-0648 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300760 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300770 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300780 · CORTECO 49398853 · MAPCO 49866 · MAPCO 49866/1 · MAPCO 49866/2 · SWAG 50 72 0010 · SWAG 50 72 0011 · SWAG 50 72 0024 · NK 5032543 · SPIDAN 50362 · METZGER AUTOTEILE 51005008 · METZGER AUTOTEILE 56004302 · METZGER AUTOTEILE 56004401 · METZGER AUTOTEILE 6-424
Совместимые автомобили
FORD: GALAXY I (WGR), GALAXY MK I VAN (WGR) · SEAT: ALHAMBRA (7V8, 7V9) · VW: SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 030 8254

| Артикул | 116 030 8254 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074142660 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.49 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 182 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| FORD | 1 001 395 |
| FORD | 1 001 396 |
| FORD | 1 020 496 |
| FORD | 1 092 376 |
| FORD | 1 092 382 |
| FORD | 1 121 508 |
| FORD | 1 233 552 |
| FORD | 1 233 553 |
| FORD | 7 200 944 |
| FORD | 7 398 676 |
| SEAT | 7M0 422 807 G |
| VW | 7M0 422 807 G |
| SEAT | 7M3 422 803 |
| VW | 7M3 422 803 |
| SEAT | 7M3 422 803 A |
| VW | 7M3 422 803 A |
| SEAT | 7M3 422 804 |
| VW | 7M3 422 804 |
| SEAT | 7M3 422 804 A |
| VW | 7M3 422 804 A |
| FORD | 95VW-3280-AC |
| FORD | 95VW-3280-AD |
| FORD | 95VW-3280-AE |
| FORD | 95VW-3280-AF |
| FORD | 95VW-3280-AG |
| FORD | 95VW-3280-AH |
| FORD | 95VW-3281-AH |
| FORD | YM21-3280-AA |
| FORD | YM21-3280-AB |
| FORD | YM21-3281-AB |
