OEM номера
SEAT 1H0 422 804 · VW 1H0 422 804 · SEAT 1H0 422 804 A · VW 1H0 422 804 A
Аналоги и совместимые артикулы
OSSCA 00149 · FEBI BILSTEIN 02238 · OCAP 0280871 · OCAP 0280873 · OCAP 0281645 · OCAP 0282315 · BENDIX 040169B · BENDIX 040232B · BENDIX 040387B · BENDIX 041226B · OCAP 0580202 · OCAP 0580212 · OCAP 0600202 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.014 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.028 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.41.002 · FEBI BILSTEIN 08051 · FEBI BILSTEIN 08053 · TOPRAN 102 801 · LEMFÖRDER 10249 · LEMFÖRDER 10249 02 · LEMFÖRDER 10258 · LEMFÖRDER 10258 01 · LEMFÖRDER 10258 02 · LEMFÖRDER 10261 · LEMFÖRDER 10261 03 · LEMFÖRDER 10263 · LEMFÖRDER 10263 01 · LEMFÖRDER 10263 02 · LEMFÖRDER 10263 03 · TOPRAN 103 049 · FRAP 1032 · TOPRAN 104 009 · FEBI BILSTEIN 10580 · TOPRAN 110 239 · JP GROUP 1144401780 · JP GROUP 1144601080 · JP GROUP 1144601280 · JP GROUP 1144602380 · MEYLE 116 030 7191 · ASHUKI by Palidium 116-779 · ASHUKI by Palidium 116-779A · PEX 12.02.061 · PEX 12.02.062 · PEX 12.02.089 · PEX 12.05.229 · PEX 12.05.230 · PEX 12.06.013
Совместимые автомобили
SEAT: TOLEDO I (1L2) · VW: CORRADO (53I), GOLF III (1H1), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF III Variant (1H5), VENTO (1H2)
Roolivarras MEYLE 116 030 8203

| Артикул | 116 030 8203 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolivarras |
| EAN | 4040074001240 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.08 kg |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Tootja piirang | TRW |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M12x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| paaris tootenumbrid | 116 030 8202 |
| SEAT | 1H0 422 804 |
| VW | 1H0 422 804 |
| SEAT | 1H0 422 804 A |
| VW | 1H0 422 804 A |
