OEM номера
SEAT 1H0 422 803 · VW 1H0 422 803 · SEAT 1H0 422 803 A · VW 1H0 422 803 A
Аналоги и совместимые артикулы
OSSCA 00168 · OCAP 0290871 · OCAP 0290873 · OCAP 0291645 · FEBI BILSTEIN 03583 · BENDIX 040168B · BENDIX 040233B · BENDIX 040377B · BENDIX 041226B · OCAP 0590202 · OCAP 0590212 · OCAP 0592315 · OCAP 0600202 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.017 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.027 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.029 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.41.001 · FEBI BILSTEIN 08054 · TOPRAN 102 800 · LEMFÖRDER 10250 · LEMFÖRDER 10250 02 · LEMFÖRDER 10257 · LEMFÖRDER 10257 01 · LEMFÖRDER 10257 02 · LEMFÖRDER 10261 · LEMFÖRDER 10261 03 · LEMFÖRDER 10262 · LEMFÖRDER 10262 01 · LEMFÖRDER 10262 02 · LEMFÖRDER 10262 03 · TOPRAN 103 046 · FRAP 1033 · TOPRAN 104 008 · FEBI BILSTEIN 10579 · TOPRAN 110 238 · JP GROUP 1144401770 · JP GROUP 1144601070 · JP GROUP 1144601270 · JP GROUP 1144602370 · DEEZA 11545 · MEYLE 116 030 7190 · PEX 12.02.192 · PEX 12.02.193 · PEX 12.02.204 · PEX 12.05.316 · PEX 12.05.317 · PEX 12.06.013 · DIEDERICHS 1221202
Roolivarras MEYLE 116 030 8202

| Артикул | 116 030 8202 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Roolivarras |
| EAN | 4040074041420 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.08 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Tootja piirang | TRW |
| vajaminev tükihulk | 1 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M12x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| paaris tootenumbrid | 116 030 8203 |
| SEAT | 1H0 422 803 |
| VW | 1H0 422 803 |
| SEAT | 1H0 422 803 A |
| VW | 1H0 422 803 A |
