OEM номера
VW 1H0 422 803 · VW 1H0 422 803 A · VW 1H0 422 804 · SEAT 1H0 422 804 A · VW 1H0 422 804 A · VW 1H0 422 807 · VW 1H0 422 807 D
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 041226B · OCAP 0600202 · LEMFÖRDER 10261 · LEMFÖRDER 10261 03 · PEX 12.06.013 · LEMFÖRDER 13771 · LEMFÖRDER 13771 02 · VEMA 22702 · A.B.S. 240249 · A.B.S. 240320 · A.B.S. 240320 · SWAG 30 93 3908 · FEBI BILSTEIN 33908 · ALANKO 350723 · FEBI BILSTEIN 36658 · KAGER 41-0475 · SPIDAN 46373 · SPIDAN 46374 · CORTECO 49398997 · MAPCO 49672/1 · NK 5034746 · METZGER AUTOTEILE 51004518 · METZGER AUTOTEILE 6-318K · SIDEM 63438 A · SIDEM 63532 A · Schaeffler FAG 840 0172 10 · Schaeffler FAG 840 0305 10 · Schaeffler FAG 840 0515 10 · Schaeffler FAG 840 0516 10 · TRISCAN 8500 29205 · TRISCAN 8500 29213 · SASIC 9006218 · RUVILLE 915447 · RUVILLE 915449 · RUVILLE 915449S · RUVILLE 915452 · RUVILLE 915453 · RUVILLE 915456 · RUVILLE 915457 · KAMOKA 9963532A · DITAS A2-6130 · DITAS A2-6131 · BORG & BECK BDL6397 · BORG & BECK BDL6398 · BORG & BECK BTR4447 · BORG & BECK BTR4448 · DENCKERMANN D180206 · FIRST LINE FDL6397
Совместимые автомобили
SEAT: TOLEDO I (1L2) · VW: CORRADO (53I), GOLF III (1H1), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF III Variant (1H5), GOLF IV Cabriolet (1E7)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 030 7184

| Артикул | 116 030 7184 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074087954 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.68 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Tootja piirang | TRW |
| Pikkus (mm) | 369 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| VW | 1H0 422 803 |
| VW | 1H0 422 803 A |
| VW | 1H0 422 804 |
| SEAT | 1H0 422 804 A |
| VW | 1H0 422 804 A |
| VW | 1H0 422 807 |
| VW | 1H0 422 807 D |
