OEM номера
VW 1H0 419 803 · VW 1H0 419 803 A · VW 1H0 419 804 · VW 1H0 419 804 A · VW 1H0 419 821 A
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 040852B · OCAP 0600201 · PEX 12.06.012 · LEMFÖRDER 13764 · LEMFÖRDER 13764 02 · VEMA 14994 · VEMA 14995 · A.B.S. 240314 · SWAG 30 93 3454 · DEEZA 32175 · FEBI BILSTEIN 33454 · 3RG 34114 · TALOSA 44-03556 · SPIDAN 46372 · CORTECO 49400539 · NK 5034734 · METZGER AUTOTEILE 51003818 · METZGER AUTOTEILE 6-308K · SIDEM 63436 A · Schaeffler FAG 840 0170 10 · Schaeffler FAG 840 0513 10 · Schaeffler FAG 840 0514 10 · TRISCAN 8500 29211 · SASIC 9006211 · RUVILLE 915446 · RUVILLE 915450 · RUVILLE 915451 · DITAS A2-6053 · BIRTH AX0201 · BIRTH AX0202 · BIRTH AX0213 · BSG BSG 90-310-048 · BORG & BECK BTR4446 · FLENNOR FL949-C · KAWE FL949-C · FIRST LINE FTR4446 · TRW JAR937 · TRW JRA272 · TRW JRA368 · MONROE L29211 · QUINTON HAZELL QR2752S · FAI AutoParts SS4416 · DELPHI TA1283 · DELPHI TA1283-11B1 · SKF VKDY 321035 · MOOG VO-AX-7181 · DEEZA VW-B118 · FEBI BILSTEIN 01121
Совместимые автомобили
VW: GOLF III (1H1), GOLF III Variant (1H5), VENTO (1H2)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 030 7181

| Артикул | 116 030 7181 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074113882 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.79 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 381 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | ilma roolivõimendita sõidukitele |
| Keermemõõt 1 | M22x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| VW | 1H0 419 803 |
| VW | 1H0 419 803 A |
| VW | 1H0 419 804 |
| VW | 1H0 419 804 A |
| VW | 1H0 419 821 A |
